[metaslider id=11287] Światowy Dzień Grafika | SEO Blog

Światowy Dzień Grafika

Dziś 27 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Grafika! cyt.: „Obchody święta mają na celu uznanie pracy grafika, projektowania komunikacji i informacji oraz uświadomienie ich roli w świecie.” źródło Wikipedia.

Wszystkim grafikom składam najserdeczniejsze życzenia, obyście się ciągle rozwijali i Wasza praca zyskiwała uznanie 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
  • Niemal każdy z nas marzy o możliwości wpatrywania się w ogień, siedząc wygodnie w fotelu, kiedy za oknem szaleje zima. Marzymy o relaksującym dźwięku trzaskających w palenisku drew, przywodzących na myśl romantyczne wyprawy w góry i nocowanie w chatce góralskiej. Chcielibyśmy mieć coś takiego na co dzień, ale nie zawsze mamy miejsce i możliwości. W niektórych przypadkach tradycyjny kominek jest niemożliwy do zainstalowania, czasem wręcz niebezpieczny. Nie w każdym domu bowiem jest odpowiednia ilość miejsca oraz odpowiedni nadmuch do zainstalowania kominka. Producenci pomyśleli i o nas, produkując kominki elektryczne, stylizowane na modele z epoki lub nowoczesne, proste, nawet zupełnie nie wyróżniające się na tle ściany. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym, możemy się cieszyć widokiem płonącego ognia bez konieczności dokładania do paleniska czy strachu o ulatniający się dym. Kominki elektryczne wymagają od nas tylko wciśnięcia jednego guzika i już, natychmiast możemy się cieszyć bezpiecznym, czystym, jasnym płomieniem, tańczącym na wirtualnych drwach.
    notepad

    Zobacz: Kominki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.