Mój nowy E-Biznes CentrumPozycjonowania.pl CheckPosition

Dziś już mogę oficjalnie powiedzieć, że strona CentrumPozycjonowania.pl wraz z narzędziem Check Position DZIAłA!!! 🙂

Trochę to trwało zanim dopracowałem stronę, formularze zamówień, napisałem instrukcję, zrobiłem grafikę do systemu… Jednak udało się i wszystko już dziś działa. Poniżej pokrótce przedstawię na czym system polega i do czego służy. Większość tekstu będzie ze strony głównej strony CentrumPozycjonowania.pl.

Całą ofertę na stronie stworzyłem korzystając z wiedzy jaką nabyłem w kursie on-line Piotra Majewskiego pt.: “Jak stworzyć OFERTę, której nie można się oprzeć?” kurs ten kosztował zaledwie 37zł więc inwestycja była dość niewielka. Wiedza jaką na nim zdobyłem jest nieoceniona. Piotr w kursie podaje krok po kroku najskuteczniejsze metody sprzedaży, formularze itp. kurs jest naprawdę świetny i z czystym sumieniem mogę go polecić. Zwrot z tej inwestycji otrzymałem praktycznie po kilku zamówieniach na system więc się opłaciło. Copywritingiem nie zajmuję się, a mimo wszystko uważam, że stworzona przeze mnie oferta jest całkiem dobra.

Jeśli system wzbudzi dość duże zainteresowanie bardzo możliwe, że wprowadzimy do niego program partnerski, ale o tym będziemy decydować za jakiś czas. Na razie sądzę, iż na zbyt dużą sprzedaż nie możemy liczyć ze względu na to, iż jest to bardzo niszowy produkt, którego zbyt wiele osób nie potrzebuje jednak sam produkt powstał na moje własne potrzeby, zatem liczę, że innym też się przyda. System jest niedrogi pierwsza strona na koncie to koszt 5zł miesięcznie natomiast dalej 10zł miesięcznie.

System CheckPosition bardzo się przyda osobom, które np. zlecały pozycjonowanie i są ciekawe jego efektów. Przyda się także takim osobom jak ja które posiadają dość dużo stron i nie mają czasu na nadzorowanie pozycji w google. Więcej na ten temat poniżej oraz na stronie. Zapraszam do lektury i składania zamówień.

Każdy kto posiada choćby jedną stronę internetową i liczy się z pozycją swojej strony w Google doceni zalety naszego narzędzia, natomiast osoby, które posiadają większą ilość stron zaoszczędzą codziennie masę czasu i pieniędzy.

Narzędzie Check Position to sposób na automatyczne nadzorowanie pozycji Twojej strony w Google na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

Nasz system świetnie przyda się użytkownikom posiadającym własne strony www, pozycjonerom, osobom, które chcą na bieżąco sprawdzam postępy wykupionej usługi pozycjonowania strony.

Sprawdzanie efektów pozycjonowania jest bardzo pracochłonne. Wyobraź sobie, że ta cała dość pracochłonna operacja była wykonywana za Ciebie za niewielkie pieniądze!

Bardzo niewiele patrząc na jego możliwości. Cena za pierwszy miesiąc korzystania z narzędzia zapłacisz tylko 5zł? Natomiast za każdy kolejny 10zł od dodanej strony do systemu.

Udostępniamy to narzędzie po tak niskiej cenie, abyś sam się przekonał jak bardzo jest Ci ono potrzebne.

Jeśli w ciągu 7 dni od daty rejestracji uznasz, iż to narzędzie z jakiś względów nie odpowiada Ci, wyślij e-mail o treści “rezygnacja” na adres e-mail bok@CentrumPozycjonowania.pl i w teści podaj dane do swojego zarejestrowanego konta.

 • sprawdzanie pozycji strony w wynikach Google,
 • sprawdzanie pozycji strony w zakresie dat,
 • sprawdzanie wejść na dane słowo kluczowe,
 • sprawdzanie Page Rank strony,
 • sprawdzanie ilości zaindexowanych podstron,
 • sprawdzanie ilości linków zwrotnych,
 • najpopularniejsze słowa kluczowe po których użytkownicy trafiają na naszą stronę,
 • najpopularniejsze strony z których użytkownicy wchodzą na nasz serwis,
 • pełna analiza strony, wskazanie słów i fraz kluczowych w różnych miejscach strony,
 • generowanie mapy strony.

Pozycja strony w wynikach Google

Skrypt po dodaniu Twojej strony do systemu i podaniu haseł na jakie ma sprawdzać pozycję Twojej strony w wyszukiwarce automatycznie podaje codzienne dane na ten temat. Bardzo estetyczne wykresy ułatwiają analizę. Dodatkowo na wykresie po najechaniu na dany dzień otrzymujesz informacje ile osób weszło na Twoją stronę poprzez właśnie to hasło kluczowe.

System pokazuje aktualny Page Rank Twojej strony, ilość zaindeksowanych podstron, a także ilość linków zwrotnych z wskazaniem na PR tych stron…

Statystyki wejść

Ta funkcja wskazuje nam z jakich najczęściej stron użytkownicy wchodzili na naszą stronę oraz co wpisują najczęściej w wyszukiwarki, aby trafić na nasz serwis. Pod uwage jest branych 10 największych wyników.

Pełna analiza strony

Narzędzie to pokazuje nam pełną analizę strony. Pokazuje nam jakie słowa i frazy występują w metatagach, heading tags, anchor text, alt, bold. Dostępny jest tu także link do walidacji css i xhtml.

Generuj Google Site Map

Ostatnia funkcja to generator map stron dla Google, który generuje jeden plik zawierający linki do wszystkich podstron w serwisie. To narzędzie bardzo ułatwia pracę wyszukiwarce.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.