Szkolenia z usability

Po zapoznaniu się z darmowym kursem Tomasza Karwatki z www.webusability.pl pt.: “Efektywne i intuicyjne serwisy WWW” temat ten bardzo mnie zainteresował.

Dokonałem zakupu kilku książek tematycznych i zacząłem szukać szkolenia z usability.

Standardowo skorzystałem z Google i rozpocząłem poszukiwania. A oto linki do stron firm, które prowadzą tego typu szkolenia:
http://www.webusability.pl/szkolenia-usability/
http://www.janmedia.pl/szkolenia_usability.xml
http://www.perfectone.pl/oferta/szkolenia_usability/
http://www.testerzy.pl
http://www.uselab.pl/Szkolenia
http://searchmarketingweek.com/szkolenie-usability/

Niestety jak się okazało nie znalazłem ani jednej firmy, która prowadziłaby szkolenia stacjonarne dla osób prywatnych z użyteczności stron www. Większość firm oferuje swoje usługi innym firmom (B2B) i szkolą już zorganizowaną grupę z danej firmy.

Mimo wszystko zdecydowałem się napisać zapytanie w sprawie szkolenia do kilku firm.

Jedną z firm, która zainteresowała się moim zapytaniem była www.testerzy.pl

Oferowana cena za ich szkolenie to 1500zl netto za 2 dni szkoleniowe.

Istnieją następujące formy szkolenia:
– szkolenie online dostępne we wskazanym przez Pana terminie;
– szkolenie otwarte gdzie przyjmuję Pana zgłoszenie i czekam na zebranie się
grupy.

Informacje na temat tego szkolenia znajdziecie tutaj: http://testerzy.pl/szkolenie-testowanie-uzytecznosci-usability-testing

Odezwała się jeszcze jednak firma makingwaves.pl z ceną 1800zl jednak nie przedstawiono mi zakresu szkolenia i jedynym miejscem gdzie się odbywało szkolenie był Kraków.

Niestety, ale na razie nie zdecydowałem się na żadne szkolenie. Firma MakingWaves nie odpowiedziała na moje pytanie odnośnie zakresu szkolenia natomiast w testerzy.pl nie jestem przekonany co do szkolenia on-line. Choć w związku z możliwością dostosowania zakresu szkolenia do potrzeb klienta skłaniałbym się ku testerom.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
Szkolenia z usability, 2.3 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

4 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.