[huge_it_slider id='1']

Wracam po długiej nieobecności

Witajcie!

Po długiej nieobecności na blogu powracam.

Wszystkich przepraszam za to, iż blog bardzo szybko po jego powstaniu stał się nieaktywny. Niestety na blogu nie miałem zainstalowanego filtru antyspamowego Askimet przez co przychodziło na niego masę spamu, którego nawet nie sprawdzałem. Ostatnio postanowiłem to zrobić, przejrzałem go i pomiędzy tysiącami wiadomości znalazłem kilka Waszych komentarzy. Jeden z moich artykułów pt.: “Jak stworzyć menu we flashu?” cieszył się dość dużym zainteresowaniem z Waszej strony.

Wasze komentarze sprowokowały mnie do powrócenia na blog i wznowienia pisania. Zapraszam do czytania moich artykułów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.