[huge_it_slider id='1']

“Blogowanie w biznesie” Jeremmy Wright

W celu podniesienia wartości mojego bloga postanowiłem przeczytać książkę Jeremiego Wright’a pt.: “Blogowanie w biznesie”.

Na początku autor tłumaczy co to jest blog, jak myśleć na blogu, jak twoja firma może skorzystać na prowadzeniu bloga oraz jaki rodzaj bloga powinniśmy prowadzić.
Jeremy pisze o blogach takich wielkich firm jak IBM, Microsoft, Mitsubishi… pokazuje także jak niektóre firmy wykorzystały go do prowadzenia swojego biznesu, a jak inne dużo straciły przez brak prowadzenia firmowego bloga.

Z książki dowiemy się także jak radzić sobie z niepochlebnymi komentarzami i jak obrócić je na swoją korzyść.
Autor bardzo dużą uwagę przywiązuje do obdarzania wielkim szacunkiem osób komentujących naszego bloga, sprawdzania statystyk oraz uczestniczenia w blogosferze.
Dość ciekawy jest jeden z ostatnich rozdziałów pt. “Jak odnieść sukces blogowy?” w którym to autor wymienia 10 zasad udanego bloga oraz 10 przykazań blogowych Rubla.

Książka nie rzuciła mnie na kolana, nie zdobyłem jakiejś magicznej wiedzy, aczkolwiek uświadomiła mi ona jak wielkie firmy wykorzystują bloga do kreaowania wizerunku firmy oraz jak ważne jest prowadzenie takiego bloga.
Nie bójcie się żadnych sztuczek nie będę stosował 🙂

W skali 1-5 książkę oceniam na 3.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.