Color Zilla kolejne NIEZBĘDNE narzędzie każdego webmastera.

Color Zilla to kolejny ciekawy dodatek do przeglądarki Mozilla Firefox, który z pewnością ułatwi pracę grafikom i webmasterom.
Jeśli zdarzało Ci się widzieć ciekawy kolor na stronie i żeby go sprawdzić musiałeś robić print screen, a później kroplomierzem pobierać kolor w programie graficznym ten dodatek zdecydowanie ułatwi Ci pracę.

Color Zilla to kroplomierz służący do pobierania koloru z dowolnego miejsca w przeglądarce. Klikamy w lewy dolnym rogu pipetkę najeżdzamy na interesujący nas kolor i w lewym dolnym rogu pojawiają nam się jego wartości w RGB. Po kliknięciu prawym przyciskiem w pipetkę możemy skopiować dany kolor. Program umożliwia także zaznaczenie większego obszaru i pobranie kilku kolorów z niego.

Dodatkowo program wyświetla klasę zaznaczanego przez nas elementu jednak do tego bardziej nadaje się wcześniej opisywany przeze mnie dodatek firebug.

Aby pobrać dodatek Color Zilla kliknij tutaj.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Color Zilla kolejne NIEZBĘDNE narzędzie każdego webmastera., 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.