Gotowe efekty z Tobą w roli głównej

Dziś znalazłem w sieci naprawdę ciekawą stronkę. Myślę, że jest to nie lada gratka dla osób chcących zrobić dowcip znajomym. Wyobraźcie sobie, że możecie robić blisko 100 różnych fotomontaży bez znajomości jakiegokolwiek programu graficznego w dosłownie kilka sekund. Czy to możliwe? O dziwo tak! Dziś znalazłem w sieci serwis http://photofunia.com, który umożliwia nam wybranie jednego z blisko 100 efektów, wrzucenie swojej fotki i po kilku sekundach uzyskanie montażu.

Efekty robione w serwisie są niesamowicie realistyczne, choć w zależności od fotografii jaką wrzucimy jedne efekty wyjdą lepiej, a inne gorzej. Przyglądając się efektowi prac jako zawodowy grafik muszę przyznać, że żeby uzyskać efekty, które można tu uzyskać w kilka sekund musiałbym spędzić przy Photoshopie sporo czasu.

Jak korzystać z serwisu?

Wejdź na stronę http://photofunia.com wybierz fotografię na której chcesz umieścić swoje zdjęcie. Wybierz czy zdjęcie ma być dostępne dla wszystkich użytkowników serwus i kliknij “choose file”. Po wybraniu pliku z fotografią z naszego komputera po kilku sekundach uzyskujemy fotomontaż.

Poniżej przedstawiam kilka montaży z moim zdjęciem.

zdjecie_slawek_gdak

zdjecie_slawek_gdak2

zdjecie_slawek_gdak1

zdjecie slawek gdak3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Gotowe efekty z Tobą w roli głównej, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

9 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.