Gotowe gradienty Web2.0

<p class=”MsoNormal”>Zdarzało Ci się spędzać wiele czasu nad zrobieniem efektownego gradientu do menu? Dziś nie lada gratka dla grafików. Zebrałem linki do zestawu 130 gradientów w stylu web2.0 do Photoshopa, Fireworksa oraz Gimpa. Zestaw jest rewelacyjny i korzystam z niego na co dzień w związku z czym mogę go polecić z czystym sumieniem. Gradienty codziennie pozwalają zaoszczędzić masę czasu. Niby gradient banalna i prosta rzecz, ale gotowa paleta 130 gradientów potrafi przyspieszyć pracę.

Fireworks – http://www.2expertsdesign.com/2008/05/31/131-ultimate-web-20-styles-for-adobe-fireworks/

Photoshop – http://www.dezinerfolio.com/2007/03/14/ultimate-web-20-gradients-free-download/

Gimp – http://gimp-tutorials.net/130-UltimateWeb20-Gradients-for-Gimp

30 gradientów

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Gotowe gradienty Web2.0, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.