“Jak stworzyć nagłówek rzucający Twoich klientów na kolana i poświęcić na to nie więcej niż 5 minut?”

Taki kurs za śmieszną cenę 12,20zł przedwczoraj kupiłem na platformie ekademia.pl którego autorem jest Piotr Majewski.

Na kurs składa się 11 stron A4 w pdf’ie.  Wydawałoby się niewiele prawda? Jednak tak wielu informacji na tak malej ilości stron jeszcze nie widziałem. Cały kurs jest bardzo konkretny bez wodolejstwa.

Autor na przykładzie pokazuje skuteczność różnych nagłówków stworzonych przez niego. Pokazuje krok po kroku jak zrobić skuteczny nagłówek zaczynając od określenia grupy docelowej poprzez określenie mega korzyści po wykorzystanie szablonów nagłówków.

Kurs jest rewelacyjny szczególnie zważywszy na jego cenę. Jeśli masz napisać skuteczny nagłówek nie zastanawiaj się 5 minut wydaj te 12zł i jeszcze dziś napisz go. Jutro opublikuję kilka swoich nagłówków, które stworzyłem m.in. dzięki temu kursowi

“Jak stworzyć nagłówek rzucający Twoich klientów na kolana i poświęcić na to nie więcej niż 5 minut?”

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.