[huge_it_slider id='1']

Szkolenia z reklamy w Google

Od jakiegoś czasu poszukuję kursu dzięki, któremu mógłbym podnieść swoje kwalifikacje. W związku z tym, że nie znalazłem satysfakcjonującego szkolenia na temat usability (jakby ktoś znalazł ciekawe szkolenie czekam na informację) postanowiłem przeszkolić się z tworzenia reklam w Google.

Szkolenie takie znalazłem na stronie chłopaków ze strony Sprawny Marketing. W związku z tym, iż cenię sobie autora książki ?Marketing internetowy w wyszukiwarkach? i współzałożyciela Sprawnego Marketingu nie próbowałem szukać tego szkolenia gdzie indziej. W sumie nie wiem czy jakakolwiek inna firma prowadzi tego typu szkolenia.

W Adwords mam pewne doświadczenia gdyż kilka kampanii w nich prowadziłem aczkolwiek myślę, że były one robione “na oślep” i to szkolenie nauczy mnie jak wykorzystywać optymalnie budżet na kampanie w Google. Szkolenie to chcę zrobić dla siebie, a także by móc swoim klientom oferować tworzenie efektownych kampanii reklamowych w Google.

Jak piszą autorzy po szkoleniu będziesz mógł m.in.:
– natychmiast zacząć korzystać z Google AdWords
– docierać poprzez wyszukiwarkę do osób zainteresowanych Twoją ofertą
– pozyskać nowych klientów
– znacznie poprawić efektywność dotychczasowych działań marketignowych w internecie
– wykorzystać 200 zł na wydatki reklamowe w Google (kupon promocyjny otrzymasz po szkoleniu. Kupon może zostać wykorzystany z już istniejącym kontem AdWords.).
Szkolenie jest w wersji podstawowej i średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej.

Koszt pierwszego szkolenia to 370zl brutto natomiast drugiego 700zl brutto. Korzystając z dwóch szkoleń jednocześnie cena wynosi 970zl brutto. Ja skorzystałem z droższej wersji szkolenia. Uważam, że te 970zl wcale nie jest zaporową ceną i może zwrócić się bardzo szybko.

Szkolenie na którym mam być odbędzie się w Warszawie 24-25.03.2009

Po zakończeniu szkolenia otrzymamy odpowiedni certyfikat, kupon na reklamę w Google.

Więcej na temat szkolenia przeczytasz klikając w ten link.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

2 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.