[metaslider id=11287] Inwestowanie w domeny | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Inwestowanie w domeny

Zapraszam Was do zapoznania się z ciekawym wywiadem z Wiktorem Zajkiewiczem właścicielem domeny opony.net, który zrobił biznes na domenach internetowych.

“O jego działalności można usłyszeć skrajnie różne opinie. Bywa nazywany po prostu typosquatterem, choć rozmiary inwestycji niewątpliwie wyróżniają go z rzeszy mu podobnych. Zapytaliśmy go, jak sam postrzega swoją działalność, przyszłość rynku domen w Polsce i skąd bierze pomysły na nowe inwestycje. Niekoronowany polski ?król domen?, specjalista od szybkiego reagowania na rynkowe trendy, a przede wszystkim właściciel sklepu z oponami, o którym w polskim Internecie stało się bardzo głośno ? na nasze pytania odpowiada Wiktor Zajkiewicz.”

Kliknij, aby przeczytać artykuł

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

4 komentarze

napisz komentarz
  • Znalazłam na allegro domenę GooglePlus.pl (jak najnowszy serwis społecznościowy Google) Czy to dobra inwestycja? (domena nie jest droga..)

  • i problem możesz mieć z samym ‘przywłaszczeniem sobie’ nazwy. Bo google plus moze być znakiem towarowym czy coś w tym rodzaju i nie podziałasz. Tak samo jak np. nike.pl i nic nie uruchodziśz na tym adresie – znam takie przypadki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.