Inwestowanie w domeny

Zapraszam Was do zapoznania się z ciekawym wywiadem z Wiktorem Zajkiewiczem właścicielem domeny opony.net, który zrobił biznes na domenach internetowych.

“O jego działalności można usłyszeć skrajnie różne opinie. Bywa nazywany po prostu typosquatterem, choć rozmiary inwestycji niewątpliwie wyróżniają go z rzeszy mu podobnych. Zapytaliśmy go, jak sam postrzega swoją działalność, przyszłość rynku domen w Polsce i skąd bierze pomysły na nowe inwestycje. Niekoronowany polski ?król domen?, specjalista od szybkiego reagowania na rynkowe trendy, a przede wszystkim właściciel sklepu z oponami, o którym w polskim Internecie stało się bardzo głośno ? na nasze pytania odpowiada Wiktor Zajkiewicz.”

Kliknij, aby przeczytać artykuł

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

4 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.