Jak za pomocą CSS’a i prostej grafiki zmienić wygląd komunikatora

Mowa o komunikatorze Pandion. Jak dowiedziałem się, wygląd komunikatora oparty jest o CSS i proste pliki graficzne. Bardzo mnie to zainteresowało i postanowiłem spróbować własnych sil 🙂

Standardowy wygląd Pandiona Pandion po mojej zmianie

Jak widać kilka prostych zmian w CSS i gifów potrafi przekształcić nasz komunikator ze standardowego na zupełnie odmieniony nowoczesny.

Dla zainteresowanych link do pliku ze zmianami (zmiany były niewielkie głównie w css + kilka plików java jednak nie chce mi się terasz szukać, które to pliki dokładnie :).

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Jak za pomocą CSS'a i prostej grafiki zmienić wygląd komunikatora, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.