Testowanie mailingów w różnych programach

Jak przeczytałem 2 dni temu na interaktywnie.com firma Sare stworzyła oprogramowanie dzięki, któremu możemy obejrzeć wysyłany mailing w piętnastu różnych programach do odbioru poczty bez potrzeby instalacji tych programów, są to między innymi Outlook 2007, Outlook 2003, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Lotus Notes 8, Apple Web Mail i Entourage 2008, Gmail, Yahoo! Mail i Hotmail.

Szybko zajrzałem na stronę Sare z ciekawości, jednak cennik firmy mocno mnie odstraszył. Wysłanie mailingu o wadze 20kb do 10000 userów to koszt 540zl. sporo jak a jednorazowe wysłanie mailingu.

Takie narzędzie jest bardzo potrzebne biorąc pod uwagę ilość programów pocztowych i różnice w wyświetlaniu maili w nich. Podobna sytuacja jest z testowaniem stron www w różnych przeglądarkach jednak tutaj jest kilka rozwiązań pozwalających testować strony za darmo o czym pisałem jakiś czas temu na blogu we wpisie pt. “Testowanie stron WWW w różnych przeglądarkach“.

Mam nadzieję, że za jakiś czas powstanie narzędzie darmowe umożliwiające testowanie mailingów on-line. Osobiście byłbym tylko za testowaniem, a nie wysyłaniem bo to właśnie ta funkcja generuje koszty.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • I’m gone to say to my little brother, that he should also visit this web site on regular basis to take updated from most recent gossip.

    Ken

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.