Jak zbierać uwagi od użytkowników naszej strony?

<p style=”text-align: center;”>

Kilka dni temu przeczytałem na AntyWeb.pl o ciekawej stronie Sugester.pl oferującej możliwość zbierania sugestii/uwag od użytkowników. Projekt tym bardziej mnie zainteresował, że na dniach uruchamiamy testową wersję www.automoto24.com.pl i system ten pozwoli nam w bardzo wygodny sposób zbierać uwagi na temat nowej odsłony strony.

Jak dziala system?

System wydaje się bardzo prosty. Wystarczy się zarejestrować, stworzyć swoje forum sugestii, pobrać kod widgetu i wkleić go w kod strony. Na stronie po prawej stronie pojawia się ikona “Twoja sugestia” po kliknięciu, której pojawia nam się formularz do zgłaszania uwag.

Jestem bardzo ciekaw jak to działa w praktyce. Czy użytkownicy witryn rzeczywiście są tak mili, żeby wpisywać nam uwagi na stronę, które powinny być dla nas bardzo cenne. Gadżet ten bardzo ułatwi przekazywanie uwag na temat serwisu w bardzo szybki i prosty sposób.

Jak pisałem wcześniej na dniach uruchamiamy nową wersję automoto w związku z czym będzie okazja do przetestowania widgetu. Dodatkowo myślę, że nie zaszkodzi jeśli zainstaluję ten widget na tym blogu czy też na www.centrumpozycjonowania.pl

Zapraszam na stronę Sugester.pl

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.