“Marketing partyzancki”

Jakiś czas temu wspomniałem na blogu o książce “Marketing Partyzancki” – jak za darmo wypromować swój biznes, której autorem jest Jay Conrad Levinson.
W związku z tym, iż jest to dla mnie bardzo wartościowa książka chciałem o niej napisać kilka słów.

O serii książek “partyzancki” (marketing, reklama…) dowiedziałem się od Kamila Cebulskiego na szkoleniu “Myśleć jak milionerzy”. Kamil opowiadał jak próbował pomóc znajomemu w rozkręceniu serwisu/sklepu internetowego, jednak nie wiedział jak to zrobić, a po przeczytaniu tej książki znalazł na to sposób.

Pierwszą książką z tej serii i moim zdaniem najlepszą jest właśnie “Marketing Partyzancki”.
Autor podaje 100 sposobów na darmowy lub bardzo tani marketing. Rozdział po rozdziale dowiadujemy się o kolejnych ciekawych technikach. Jest także kilka sposobów na marketing internetowy jednak bardzo mi się podoba, że większość technik wychodzi poza świat internetu. Często podawane przykłady wydają nam się bardzo proste jak np. wykorzystanie drugiej strony wizytówki na przekazanie dodatkowych informacji, odpowiedni ubiór pracownika, używanie identyfikatorów z nazwiskami, dawanie darmowych próbek, tworzenie e-booków, zabieganie o referencje, przeprowadzanie konkursów.

Sam po przeczytaniu tej książki zastosowałem kilka technik, a co jakiś czas zaglądam do niej jak do podręcznika. Znajdziecie w niej skumulowane najważniejsze techniki dotyczące darmowego marketingu pochodzących z wielu innych źródeł (książek). Koszt książki to 27zł więc te pieniądze zwrócą Wam się bardzo szybko, jednak książka aktualnie nie jest dostępna i trzeba poszukać jej z drugiej ręki być może na Allegro.

Wystawiam ocenę 5/5 tej książce.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • I always emailed this web site post page to all my contacts, for the reason that if like to read it next my friends will too.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.