[metaslider id=11287] Porady prawne on-line | SEO Blog

Porady prawne on-line

W związku z tym, iż powoli kończymy prace nad nową odsłoną automoto24.com.pl jedną z ostatnich ważniejszych rzeczy, które zostały do zrobienia to przygotowanie umowy o współpracy z komisami.
Do tej pory obowiązywał tylko regulamin jednak w związku z pobieraniem opłat od komisów postanowiłem, że umowa będzie tutaj wskazana.
Aby nie tracić wartościowego czasu i zaoszczędzić sobie problemów ew. zrzucić je z siebie postanowiłem zlecić je jakiejś niedrogiej firmie prawniczej. Do tej pory 2 razy korzystałem z mojeprawo.pl i byłem zadowolony. Tym razem postanowiłem trochę poszperać w Google i znaleźć więcej firm do których wyślę zapytanie. Dzięki temu może przekonam Ciebie do korzystania z takich usług.
Sądzę, że koszt porady wyniesie około 80-140zł.

Moje zapytanie brzmi następująco.

“… W związku z pracami nad nową wersją strony wprowadzamy dla komisów opłaty i wyższy poziom świadczonych usług. Niezbędne staje się sporządzenie umowy o współpracy pomiędzy nami, a komisami.
Jestem zainteresowany stworzeniem przez Państwa takowej umowy. Interesuje mnie cena, czas wykonania usługi oraz sposób jej realizacji…”

Ten e-mail wysłałem do następującyh serwisów:
http://www.porady.prawne24.com
http://www.sokolowski.com.pl
http://www.prawnik.home.pl
http://www.prawna.com.pl
http://www.porada-prawna.liganova.pl
http://www.twojeprawo.pl

Znalazłem więcej firm, ale ze względu na obowiązek rejestracji na stronie nie skorzystałem z ich usług. Jeśli nie muszę to wolę się nie rejestrować.
Do serwisu www.mojeprawo.pl także wyślę zapytanie jednak nie przez stronę bo ich formularz nie działa, ciekawe zabezpieczenie przed klientami 🙂

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • Appreciate it a great deal for sharing this particular effortlessly people you actually recognise that which you are talking about! Added. You need to additionally discuss with this site Implies). We can possess a backlink change arrangement in between us

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.