Porady prawne on-line

W związku z tym, iż powoli kończymy prace nad nową odsłoną automoto24.com.pl jedną z ostatnich ważniejszych rzeczy, które zostały do zrobienia to przygotowanie umowy o współpracy z komisami.
Do tej pory obowiązywał tylko regulamin jednak w związku z pobieraniem opłat od komisów postanowiłem, że umowa będzie tutaj wskazana.
Aby nie tracić wartościowego czasu i zaoszczędzić sobie problemów ew. zrzucić je z siebie postanowiłem zlecić je jakiejś niedrogiej firmie prawniczej. Do tej pory 2 razy korzystałem z mojeprawo.pl i byłem zadowolony. Tym razem postanowiłem trochę poszperać w Google i znaleźć więcej firm do których wyślę zapytanie. Dzięki temu może przekonam Ciebie do korzystania z takich usług.
Sądzę, że koszt porady wyniesie około 80-140zł.

Moje zapytanie brzmi następująco.

“… W związku z pracami nad nową wersją strony wprowadzamy dla komisów opłaty i wyższy poziom świadczonych usług. Niezbędne staje się sporządzenie umowy o współpracy pomiędzy nami, a komisami.
Jestem zainteresowany stworzeniem przez Państwa takowej umowy. Interesuje mnie cena, czas wykonania usługi oraz sposób jej realizacji…”

Ten e-mail wysłałem do następującyh serwisów:
http://www.porady.prawne24.com
http://www.sokolowski.com.pl
http://www.prawnik.home.pl
http://www.prawna.com.pl
http://www.porada-prawna.liganova.pl
http://www.twojeprawo.pl

Znalazłem więcej firm, ale ze względu na obowiązek rejestracji na stronie nie skorzystałem z ich usług. Jeśli nie muszę to wolę się nie rejestrować.
Do serwisu www.mojeprawo.pl także wyślę zapytanie jednak nie przez stronę bo ich formularz nie działa, ciekawe zabezpieczenie przed klientami 🙂

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • Appreciate it a great deal for sharing this particular effortlessly people you actually recognise that which you are talking about! Added. You need to additionally discuss with this site Implies). We can possess a backlink change arrangement in between us

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.