[huge_it_slider id='1']

Przykłady elementów graficznych web2.0

Jakiś czas temu szukając natchnienia do strony w stylu graficznym web2.0 trafiłem na kilka gotowych szablonów elementów graficznych.

Na stronie możecie ściągnąć pliki psd oraz png w różnych kształtach łącznie 60 elementów graficznych. Po ściągnięciu wystarczy w css’ ie odpowiednio nałożyć na nie tekst i gotowe.

Oto adres do strony z grafikami: http://web2.0domainname.com/blog/60-free-web20-badges/

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

11 komentarzy

napisz komentarz
 • mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako spam, jeśli tak proszę o usunięcie tego komentarza bo nie taki jest mój zamiar. Właśnie pracuję nad profesjonalnymi szablonami Web2.0 i zapraszam wszystkich do zobaczenia ich tutaj: http://elnela.pl/download,darmowe_szablony_web2_0,4,1.html
  Przez jakiś czas będą one udostępniane całkowićie bezpłatnie, proszę tylko przeczytać warunki licencji.

  Pozdrawiam

 • Linki do darmowych szablonów są mile widziane 🙂
  Nie nazwałbym ich profesjonalnymi bo od “pro” dość dużo odbiegają, ale zainteresowanych oczywiście zapraszam.

  Można wiedzieć gdzie kupujesz zdjęcia do projektów? Większość stocków nie zezwala na używanie zdjęć do szablonów stron www.

 • Według mnie to te szablony w porównaniu z innymi dostępnymi za darmo są bardzo profesjonalne 🙂
  Ale jest to oczywiście kwestia gustu.

  Grafikę kupuję na http://www.istockphoto.com na rozszerzonej licencji

  Extended License Provisions
  4. Electronic Items for Resale – Unlimited Run

  You may also purchase the option to resell the Content in an unlimited number of electronic templates for e-greeting or similar cards, electronic templates for web or applications development, PowerPoint or Keynote templates, screensavers, and email or brochure templates.

  Pozdrawiam

 • Masz rację niektóre z tych szablonów szczególnie pierwszych pięć na tej liście mają czasem małe niedociągnięcia.
  Czym dalej tym lepiej to wyglada a po drugie jeśli ktoś wie jak edytować szablony HTML w dowolnym edytorze czy nawet notatniku będzie też umiał to sobie poprawić.

  Jak mi się opłaca płacić tyle kasy za te zdięcia?

  Masz rację, że mało to nie kosztuje i tak na prawdę nie opłaca mi się tego robić, patrząc na to z finansowego punktu widzenia. Nie będzie to trwało wiecznie.
  Widzisz ja jestem marketerem wierzącym w powiedzenie “dawaj a będzie Ci dane” i w budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i istniejącymi klientami. Jest to zawsze mój priorytet przed finansami. Staram się dostarczać im więcej niż oczekują o czym piszę w moich darmowych i płatnych ebookach i artykułach.
  Po drugie mam wiele anglojęzycznych stron niszowych, dochód z których przez jakiś czas mogę przeznaczać właśnie na ten cel.

  Gratuluję udanego bloga na marginesie.

 • Rozumiem to bardzo dobrze dlatego też prowadzę tego bloga 🙂
  Pytam bo sam kiedyś miałem taki pomysł wykupiłem do tego domenę. Miałem też bardzo dobry pomysł na kompleksową obsługę klienta… sam zajmuję się na co dzień grafiką www oraz jej cięciem. Niestety, ale wszystko padło po tym jak zobaczyłem ceny zdjęć do wykorzystywania w szablonach stron www.

 • Widzisz same pomysły nie budują fortun.
  Pomysły są neutralne a wprawianie ich w życie sprawia, że ludzie przestają pracować dla innych.
  Jeśli masz dobry pomysł powinieneś dążyć do jego realizacji, nie zważając na drobne przeszkody jak np. cena.
  Ludzie często rezygnują z własnych marzeń, kiedy są już na skraju ich osiągnięcia.
  To co różni osoby osiągające sukces od przegranych jest sposób radzenia sobie z chwilowymi problemami.
  Gdy jedna osoba się podda myśląc, że nic nie może zrobić, druga znajdzie sposób zamiany tych problemów w sukces.
  Zawsze możesz znaleźć osobę, która ma pieniądze a nie ma pomysłu lub czasu.
  Może będzie to osoba, która pomoże Ci zajść dalej niż w tej chwili myślisz, że jest to możliwe. Pierwszy wspólny projekt nie musi oznaczać ostatniego.
  Jeśli masz dobry pomysł zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce za niego zapłacić.

  Przynajmniej w moim przypadku tak się to odbywa.
  Potrzeba tylko trochę cierpliwości.
  Mogę wysłać sto emaili do potencjalnych partnerów i na wszystkie otrzymać negatywne odpowiedzi lub wcale nie otrzymać odpowiedzi, jednakże nie powstrzymuje mnie to od napisania następnego aż do skutku.

  Czy słyszałeś, że Eddison podjął ponad 10 000 prób zanim udało mu się zaświecić żarówkę? Gdyby pracował dla kogoś zostałby zwolniony po 10 próbie.
  Gdyby nie miał cierpliwości i upartości nikt by o nim teraz nie pamiętał.

  Trochę mi to długie wyszło ?

  Nie chciałem nikogo zanudzać, ale jak słyszę, że ktoś ma dobry pomysł i wszystko opracowane a powstrzymuje go problem, który nie jest problemem to mam ochotę opisać historię mojego życia 😀

 • Gratuluję więc, może w takim razie komuś innemu przydadzą się moje wypociny 🙂

  Powodzenia

  P.S. Widzę, że oboje jesteśmy napędzani przez Roberta K.

 • hehe dla mnie najlepszy motywator 🙂 jak mam problem z motywacją, albo zaczynam za dużo kasy wydawać na “głupoty” to czytam Kiyosakiego i po sprawie 🙂

 • It truly is correct time for you to make a number of plans into the future and it is time for it to smile. We’ve see this article in case I can I must advise people many interesting issues or maybe points. You may could possibly create up coming posts with this document. I have to discover more reasons for the idea!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.