[metaslider id=11287] Koniec internetu? | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Koniec internetu?

W związku z tym, że w necie zabrzmiało w sprawie głosowania Parlamentu Europejskiego odnośnie ograniczenia dostępu do internetu postanowiłem 2 słowa o tym napisać.

“Zadaniem ?Pakietu telekomunikacyjnego? jest znowelizowanie przepisów dotyczących telekomunikacji, które obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Internauci z kolei alarmują, że efektem może być ograniczenie dostępu do sieci, a dostawcy usług będą mogli decydować, jakie witryny udostępnią swoim klientom.” cyt. interaktywnie.com czytaj dalej…

A oto e-mail od Piotra Majewskiego w tej sprawie:

“Internet grzmi w sprawie głosowania 5 maja Parlamentu Europejskiego nad tzw. “Telecoms Package”, który przez niektórych jest uważany za koniec wolnego Internetu w Europie.

Choć nie sądzę, aby skutkiem tych regulacji było ograniczenie dostępu do 99,9% witryn i usług, to wolę nie ryzykować i dzisiaj, 3 maja, w dniu podpisania Konstytucji przyłączam się do ruchu, którego celem jest zablokowanie podpisania “Telecoms Package” w obecnej treści.

Osobiście zrobiłem już to, co sugeruje strona: http://implebot.pl/link/9843/1/552092/560438

Sprawa wygląda na bardzo poważną, wierzyć się nie chce, że takie ograniczenie może zostać wprowadzone. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której to płacę co miesiąc za dostęp do tylko ściśle określonych stron, a do reszty nie mam dostępu. Jestem bardzo ciekaw jutrzejszego głosowania i tego co ono realnie przyniesie.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.