Koniec internetu?

W związku z tym, że w necie zabrzmiało w sprawie głosowania Parlamentu Europejskiego odnośnie ograniczenia dostępu do internetu postanowiłem 2 słowa o tym napisać.

“Zadaniem ?Pakietu telekomunikacyjnego? jest znowelizowanie przepisów dotyczących telekomunikacji, które obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Internauci z kolei alarmują, że efektem może być ograniczenie dostępu do sieci, a dostawcy usług będą mogli decydować, jakie witryny udostępnią swoim klientom.” cyt. interaktywnie.com czytaj dalej…

A oto e-mail od Piotra Majewskiego w tej sprawie:

“Internet grzmi w sprawie głosowania 5 maja Parlamentu Europejskiego nad tzw. “Telecoms Package”, który przez niektórych jest uważany za koniec wolnego Internetu w Europie.

Choć nie sądzę, aby skutkiem tych regulacji było ograniczenie dostępu do 99,9% witryn i usług, to wolę nie ryzykować i dzisiaj, 3 maja, w dniu podpisania Konstytucji przyłączam się do ruchu, którego celem jest zablokowanie podpisania “Telecoms Package” w obecnej treści.

Osobiście zrobiłem już to, co sugeruje strona: http://implebot.pl/link/9843/1/552092/560438

Sprawa wygląda na bardzo poważną, wierzyć się nie chce, że takie ograniczenie może zostać wprowadzone. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której to płacę co miesiąc za dostęp do tylko ściśle określonych stron, a do reszty nie mam dostępu. Jestem bardzo ciekaw jutrzejszego głosowania i tego co ono realnie przyniesie.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.