Porady prawne on-line cz.2

Dziś zdecydowałem się na wybranie firmy, która zrealizuje moje zlecenie dotyczące napisania umowy o współpracy mojego serwisu z komisami. Z 8 firm do których wysłałem zapytanie odezwało się 5 co w czasach kryzysu jest dziwne.  Ceny były bardzo różne jednak wyższe od tych, których się spodziewałem 🙂 od 200zł do 488zł mimo wszystko nie odstraszyły mnie one. Większość firm odpisała w ciągu 48 godzin. Ta z której usług postanowiłem skorzystać to twojeprawo.pl cena 200zł netto. Zdecydowałem się na nią ze względu na cenę oraz e-mail jaki do mnie napisali był on dość elegancki i profesjonalny.

Firma zapewniła mnie o dbanie i interesy moje i moich klientów: “W umowie weźmiemy pod uwagę wszystkie podane detale, o których Pan mówił, oraz w odpowiedni sposób zabezpieczymy Pana interesy, stwarzając jednocześnie warunki bezpieczeństwa dla Pana Klientów.”

Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć firmę, która odciąży mnie od tego problemu. 200zł netto, a przynajmniej będę miał spokojną głowę, że wszystko zostało zrobione jak należy.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

4 komentarze

napisz komentarz
 • Czy należy mi sie wypłata świadczenia z mojej polisy grupowej po śmierci ojca mojego byłego męża. Jesteśmy od roku po rozwodzie. Wiem , że mimo rozwodu nie ustaje powinowactwo między rodzicami byłego męża a mną. Nie można się rozwieść z teściami. Jak to się ma do odszkodowania z tytułu śmierci teścia. Czy firmy ubezpieczeniowe powinny opierać się na kodeksie rodzinnym i opiekuńczym ?

 • Witam

  Mam pytanie związane z deklaracją Zus DRA
  W styczniu 2009 roku złozyłem deklaracje do urzędu Zus przez pośpiech zle wypełniłem składki zamiast z ulgą 350 zł to wypełniłem jako pełne 850 zł
  i zapytałem się pani urzędniczki czy musze co miesiąc składać tą deklaracje odpowiedziała ze nie więc przyszedłem dopiero po 8 miesiącach złozyc deklaracje i co się okazało ze musze dopłacić do kazdego miesiąca 500 zł razem 4000 tyś zł do pełnych składek i nie wiem dlaczego przeciez nie zrezygnowałem z ulg a przyjmując tą złą deklaracje pani sprawdzała i wszystko było wporządku.
  Na uldze powinienem być 2 lata bo dopiero co otworzyłem firme.
  Czy da jakoś się to załatwić jakieś odwołanie napisać i czy jest jakaś szansa na umozenie tego skorygować ten błąd
  Prośił bym o porade
  Zgóry Dziękuje i Pozdrawiam

  Andrzej

 • Rzeczywiście, jest to ogromna ulga jeśli ma się kogoś, kto zadba o umiejętne pod względem prawnym napisanie umowy. Samemu, nie mając wiedzy prawnej, można faktycznie pogubić się w kruczkach prawnych. Dlatego warto skorzystać z pomocy osób, które się na tym znają.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.