Profesjonalne szkolenie z pozycjonowania od chłopaków z MaxROY.com

W marcu tego roku odbyłem szkolenie z reklamy w Google prowadzone przez MaxROY.com, a przedwczoraj otrzymałem e-mailem informację o pierwszym szkoleniu z SEO tejże firmy, które odbędzie się w Warszawie 25 czerwca. Czarek z tego co pamiętam jest założycielem GoldPosition.pl firmy zajmującej się pozycjonowaniem, Tomek jest autorem jednej z ciekawszych książek na polskim rynku o marketingu w wyszukiwarka pt. “Marketing internetowy w wyszukiwarkach” w związku z czym myślę, że wiedza przekazywana na szkoleniu będzie konkretna. Nie wiem co wspólnego z pozycjonowaniem miał Bartek, ale na ostatnim szkoleniu miło mnie zaskoczył 🙂 (jak można przeczytać na stronie autorów, szkolenie prowadzić ma głównie Bartek i Czarek).

Jako, że byłem uczestnikiem szkoleń z AdWords otrzymuję na nie 10% zniżki co jest całkiem zachęcające do zapisania się na kurs. Firma nagradza użytkowników za korzystanie z ich usług po raz kolejny.
Koszt szkolenia to 1950zł. Nie jest to moim zdanie wygórowana kwota za tego typu szkolenie.
To co mnie martwi to to, że szkolenie ma odbyć się tylko raz. Jako, że w lipcu odbieram mieszkanie, a po wakacjach moja żona będzie rodzić mamy masę wydatków z tym związanych i niestety, ale nie będę wstanie wydać blisko 2tyś.zł. na szkolenie czego bardzo żałuję.

Jak twierdzą pracownicy MaxROY.com jest to szkolenie z którego dowiemy się absolutnie wszystkiego o SEO i pozycjonowaniu. Posiadam pewną wiedzę w tej kwestii jednak z pewnością znalazłoby się tu wiele interesujących dla mnie tematów.

A oto niektóre tematy jakie zostaną poruszone na szkoleniu:
? “Dlaczego strona wypadła z indeksu? Czy to jest Ban, filtr?”
? “Jak zmienić pozycjonowaną domenę bez straty pozycji?”
? “Co decyduje o pozycji w wynikach z Google Maps?”
? “Co decyduje o pozycjach w wyszukiwarce grafiki?”
? “Czy słowo kluczowe w nazwie domeny ma wpływ na pozycje?”
? i wiele innych, podobnych…

W e-mailu wyraźnie jest napisane, że organizatorzy gwarantują uzyskanie odpowiedzi na wszystkie zadane pytania przez uczestników. Ciekawe czy takie szkolenie nie przeciągnie się przez tydzień czasu 🙂

Już przy samej rejestracji na szkolenie jesteśmy pytania o naszą wiedzę na temat SEO oraz to co nas najbardziej interesuje, jaka wiedza. Takie pytania mają na celu lepsze przygotowanie się wykładowców do zadawanych pytań i poznanie poziomu wiedzy uczestników o zagadnieniach SEO. Bardzo dobry pomysł.

Jak twierdzą trenerzy z MaxRoy.com na szkoleniu poznamy 20 najważniejszych czynników decydujących o Top10 w Google używanych przez specjalistów od SEO.
Więcej szczegółów, wraz z dokładnym planem oraz rejestracją znajdziesz na stronie:
http://www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/seo-pozycjonowanie/
Jeśli ktoś z moich czytelników uda się na to szkolenie to będę wdzięczny za e-mail z opinią/informacją o nim.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

2 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.