Michael Jackson zawiesił internet

Jak ogłoszono dzisiaj po północy król popu Michael Jackson nie żyje. Bardzo lubiłem jego muzykę, a będąc młodszym sporo jej słuchałem. W ostatnich latach niestety nie miał zbyt dobrej opinii: długi, molestowanie… jednak mimo wszystko zawsze ceniłem go za jego twórczość. Śmierć Michaela to z pewnością duża strata dla świata muzycznego.

Piszę o tym gdyż jego śmierć spowodowała sporo szumu w internecie i zablokowanie tak potężnych stron jak Google, Twitter, a także przestoje kilku innych większych serwisów. Jak możemy przeczytać na stronie tvn24 BBC podaje, że w pierwszych minutach po pojawianiu się informacji o śmierci Jacksona pracownicy Google byli przekonani, że padli ofiarą automatycznego ataku. Miliony ludzi, którzy poszukiwali w najpopularniejszej wyszukiwarce informacji na ten temat piosenkarza, zamiast listy wyników przywitał komunikat o błędzie.

Zatem to o czym mówił ostatnio Grzegorz Wójcik z Onet’u na konferencji “@rewolucja biznesu 4.0” na temat tego jak wiadomości z realnego świata wpływają na działanie internautów i ich poczynania sprawdziło się bardzo dobrze.

Zapraszam na stronę tvn24.pl gdzie możecie przeczytać więcej o tym (kliknij tutaj).

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.