[metaslider id=11287] Michael Jackson zawiesił internet | SEO Blog

Michael Jackson zawiesił internet

Jak ogłoszono dzisiaj po północy król popu Michael Jackson nie żyje. Bardzo lubiłem jego muzykę, a będąc młodszym sporo jej słuchałem. W ostatnich latach niestety nie miał zbyt dobrej opinii: długi, molestowanie… jednak mimo wszystko zawsze ceniłem go za jego twórczość. Śmierć Michaela to z pewnością duża strata dla świata muzycznego.

Piszę o tym gdyż jego śmierć spowodowała sporo szumu w internecie i zablokowanie tak potężnych stron jak Google, Twitter, a także przestoje kilku innych większych serwisów. Jak możemy przeczytać na stronie tvn24 BBC podaje, że w pierwszych minutach po pojawianiu się informacji o śmierci Jacksona pracownicy Google byli przekonani, że padli ofiarą automatycznego ataku. Miliony ludzi, którzy poszukiwali w najpopularniejszej wyszukiwarce informacji na ten temat piosenkarza, zamiast listy wyników przywitał komunikat o błędzie.

Zatem to o czym mówił ostatnio Grzegorz Wójcik z Onet’u na konferencji “@rewolucja biznesu 4.0” na temat tego jak wiadomości z realnego świata wpływają na działanie internautów i ich poczynania sprawdziło się bardzo dobrze.

Zapraszam na stronę tvn24.pl gdzie możecie przeczytać więcej o tym (kliknij tutaj).

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.