Nowa kategoria “ikony”

Ikony graficzne np. w menu na stronach www bardzo często dodają smaczku, częściej jednak są stosowane przy projektowaniu grafik do programów. W związku z tym, iż coraz częściej poszukuję ciekawych ikon do projektów postanowiłem dzielić się z Wami regularnie moimi znaleziskami jako, że Wam też z pewnością się one przydadzą.

Ostatnio na potrzeby mojego pracodawcy wykonywałem ikony do pewnego programu, jednak bardzo często ciekawe ikony można znaleźć darmowe lub za niewielkie pieniądze i nie trzeba robić ich samemu. Na istockphoto.com czy shutterstock.com znajdziecie bardzo obszerne zbiory. Muszę przyznać, że zrobienie 50 ikon jest dość pracochłonne, jednak nie pojawia nam się problem, że w zestawie ikon brakuje nam czegoś.

Te które mnie interesują to proste pixelowe ikonki i takie przede wszystkim postaram się prezentować.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.