[metaslider id=11287] Nowa kategoria "ikony" | SEO Blog

Nowa kategoria “ikony”

Ikony graficzne np. w menu na stronach www bardzo często dodają smaczku, częściej jednak są stosowane przy projektowaniu grafik do programów. W związku z tym, iż coraz częściej poszukuję ciekawych ikon do projektów postanowiłem dzielić się z Wami regularnie moimi znaleziskami jako, że Wam też z pewnością się one przydadzą.

Ostatnio na potrzeby mojego pracodawcy wykonywałem ikony do pewnego programu, jednak bardzo często ciekawe ikony można znaleźć darmowe lub za niewielkie pieniądze i nie trzeba robić ich samemu. Na istockphoto.com czy shutterstock.com znajdziecie bardzo obszerne zbiory. Muszę przyznać, że zrobienie 50 ikon jest dość pracochłonne, jednak nie pojawia nam się problem, że w zestawie ikon brakuje nam czegoś.

Te które mnie interesują to proste pixelowe ikonki i takie przede wszystkim postaram się prezentować.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.