[metaslider id=11287] Pierwszy krok zmian gdaq.pl – strategia firmy | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Pierwszy krok zmian gdaq.pl – strategia firmy

W związku z tym, że pracuję nad nową odsłoną gdaq.pl (logo, slogan, zmiana usług, strona, oferta), jestem w trakcie przygotowań do wykańczania mieszkania, a moja żona jest w 7 miesiącu ciąży, mam bardzo mało czasu na napisanie czegokolwiek na blogu.
W związku z tym postanowiłem, że będę pisał jak wygląda po kolei zmiana gdaq.pl, być może komuś to do czegoś się przyda.

1. Pierwsze od czego zacząłem to na podstawie kursu Piotra Majewskiego o którym już wcześniej pisałem “Internetowy Milioner” stworzyłem biznes plan oraz strategię firmy.
W poście “Zmiany w działalności! Stawiam na jakość” 6 lipca podjąłem decyzję o pewnym zmianach jakie zajdą w firmie.
Głównym naszym celem jest postawienie na jakość w projektowaniu stron www. Zrezygnowaliśmy z usług związanych z DTP na rzecz jeszcze lepszej jakości projektowanych stron www. Obraliśmy wąską specjalizację. 3 lata ciężkich prac pozwoliły nam zdecydować czym naprawdę chcemy się zajmować i w czym najlepiej się czujemy.

Więcej wkrótce o tym będziecie mogli przeczytać na nowej stronie.

Warto zaznaczyć, że stworzyłem harmonogram prac jakie po kolei należy wykonać w ściśle określonym czasie. Stworzenie sloganu, loga, tekstów do strony, strony, ulotek… Dzięki temu będę zdawał sobie sprawę z ew. opóźnień jakie mogą nastąpić i jak to wpłynie na pozostałe prace. Przykładowo stworzenie grafiki do strony www jest zależne od projektu loga zatem najpierw musi powstać logo i dopiero później będziemy mogli brać się za grafikę do strony www.

W wekend napiszę Wam o kolejnych krokach jakie zostały wykonane, a później będę opisywał na bieżąco etapy prac nad nową odsłoną gdaq.pl.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
Pierwszy krok zmian gdaq.pl - strategia firmy, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.