[huge_it_slider id='1']

Zmiany w działalności! Stawiam na jakość.

Po konferencji “Myśleć jak Milionerzy” i informacji na temat sytuacji firmy dla której pracuję podjąłem decyzję, że należałby pomyśleć o większym nacisku na własną działalność. W związku z powyższym podjąłem decyzję o stworzeniu nowej strony mojej firmy, zawężeniu świadczonych usług, stworzeniu nowego loga i być może sloganu.  Chcę, aby moja firma specjalizowała się w projektowaniu stron www (ew. usługach powiązanych) w związku z czym rezygnuję z projektowania do druku (ulotki, plakaty, foldery) jako, że nigdy w tej dziedzinie się nie specjalizowałem. Chcę także położyć nacisk na pozostałe oferowane usługi: hosting (web-hosting.net.pl), checkposition (centrumpozycjonowania.pl), a także na poważnie rozważyć pozycjonowanie stron (aktualnie widnieje tylko informacja o takiej usłudze jednak rzadko kiedy podejmowałem się pozycjonowania). W przyszłości być może także dołączą do tego kampanie w AdWords.

Aktualna strona mojej firmy ma ponad 3 lata. W ciągu tego czasu zmienił się head strony, doszedł dział aktualnie realizowane. Jest wiele rzeczy na, które nie ma miejsca na obecnej witrynie. Z doświadczenia wiem, że dodawanie kolejnych elementów na stronie nie przystosowanej do tego nie wychodzi na dobre dlatego padł pomysł przebudowy witryny (aktualnie np. brak jest możliwości rozbudowy menu). Chcę na niej wyeksponować nasze prace, inne usługi…

Zmiana nie dotyczy tylko strony firmy, ale także innego podejścia do aktualnie oferowanych usług, obrania pewnej strategii i wyznaczenia sobie konkretnego celu w ściśle określonym czasie.

W projektowaniu dużych witryn chcę położyć większy nacisk na prototypowanie, a w codziennej pracy na lepszy kontakt z klientem. Pozostałe usługi, strony chciałbym na tyle dopracować, aby móc bez większych problemów oferować je klientom. Aktualnie wielu rzeczy brakuje lub są niedopracowane na gdaq.pl, web-hosting.net.pl, centrumpozycjonowania.pl co wygląda niezbyt profesjonalnie.

Do zmian tych natchnął mnie także kurs Piotra Majewskiego “Internetowy Milioner”

Cały czas będę Was informował na bieżąco o postępach w pracach nad nową stroną.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.