Drugi krok zmian gdaq.pl – stworzenie nowego logo

Kolejną rzecz, którą należy zrobić to nowe logo dla mojej firmy..
Obecne logo jest nieciekawe. Nie nadaje się do druku na różnych gadżetach reklamowych koszulkach, długopisach…
Chcę, aby kolorystyka pomarańczowa została. Kolor, który lubię od lat, dla mnie bardzo pozytywny, dobrze mi się kojarzy.
Ostatnio poszukałem też jakie jest znaczenie tego koloru i potwierdziło mnie to w przekonaniu, że to dobry kolor dla mnie cyt.:“Pomarańcz to kolor formy i wzoru – jeśli go wybrałeś posiadasz ogromną energię i bywasz niestrudzony (wszak to ciepły kolor). Żaden inny kolor nie może ci dorównywać pod względem kompetencji i zdolności organizacyjnych… Sam dla siebie jesteś zapłonem i napędem – twój cel to wykonywać zadanie i tego celu potrzebujesz w całym życiu.”

Co do formy to chcę, żeby logo było nowoczesne. Na obecną chwilę nie wiem czy logo będzie samym napisem czy znajdzie się w nim jakiś symbol. Chcę, aby logo zawierało slogan, który naprowadzi czytającego na rodzaj prowadzonej działalności.

Po przejrzeniu kilku ofert w Google i Allegro stworzenie logo zostało zlecone pewnej firmie, która niestety, ale nie wywiązała się z tego co miała zrobić. W ciągu 4 dni za kwotę 366zł brutto miałem otrzymać 4 propozycje logo. Później miały powstawać w miarę potrzeb kolejne propozycje lub poprawki. Po 1,5 tygodnia otrzymałem 4 propozycje, które mnie nie usatysfakcjonowały, a firma, która je projektowała poinformowała mnie, że mam 1 dzień na poprawki bo jej właściciel wyjeżdza za granicę. Na szczęście nie było problemu z odzyskaniem pieniędzy za logo.

Kilka tygodniu temu zawiodłem się także na innym grafiku, który robił mi wizytówki. O ile wizytówki były bardzo porządnie wykonane o tyle zlecone logo zdecydowanie nie.

W związku z powyższym mimo, iż nie specjalizuję się w projektowaniu logo postanowiłem zrobić to samemu. “Kazał Pan zrobił sam” – wiem, że nie jest to najlepsze podejście jednak szkoda mi kolejnych tygodni na oczekiwanie na projekty. Wkrótce zaprezentuję Ci jakie loga udało mi się stworzyć i jak wyglądał proces tworzenia.

Zainteresowanych zapraszam do mojego wcześniejszego posta “Jak zaprojektować logo?”.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Drugi krok zmian gdaq.pl - stworzenie nowego logo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.