Piąty krok zmian gdaq.pl – napisanie tekstów na stronę

Następną rzeczą, którą postanowiłem się zająć było napisanie tekstów na stronę www.
Jak wcześniej pisałem nie jestem zbyt dobry w pisaniu jednak o tym co robię, lubię pisać i mówić.

Otworzyłem dokument w którym wcześniej spisałem strukturę menu i do najważniejszych elementów takich jak usługi, informacja o firmie zacząłem robić opisy. Referencje będą zeskanowanymi plikami jpg, portfolio będę uzupełniał na bieżąco zatem w pozostałych podstronach nie ma potrzeby, aż takiego rozpisywania się.

Na początku opisałem wprost wszystkie usługi. Następnie biorąc pod uwagę kilka rad z książek o marketingu i copywritingu poprawiałem swoją ofertę. Jak wcześniej wspomniałem bardzo lubię pisać o tym co robię i jak widać czasem to nie pomaga 🙂 okazało się, że opisy usług były zbyt długie i monotonne. Wszystko skróciłem, napisałem o korzyściach jakie odniesie klient po skorzystaniu z naszych usług, dodałem dowody skuteczności i listy referencyjne. Myślę, że teksty wyszły całkiem sensownie, ale to wkrótce sami będziecie mogli ocenić.

Biorę pod uwagę zlecenie copywriterowi poprawienia tekstów na bardziej hipnotyczne.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Piąty krok zmian gdaq.pl - napisanie tekstów na stronę, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.