[metaslider id=11287] Skoda Yeti, ryzykowna kampania | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Skoda Yeti, ryzykowna kampania

W związku z tym, iż wczoraj w telewizji widziałem ciekawą reklamy Skody Yeti chciałem o niej co nieco napisać jednak jak spojrzałem w kanał RSS okazało się, że MediaFun wyprzedził mnie prawie o tydzień więc nie będę się powtarzał.

Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że w reklamie tej pokazano wyszukiwarkę Google i wpisane w niej hasło “wygraj yeti” , które powinno poprowadzić nas na stronę skody yeti. Sytuacja taka jest dość ryzykowna bo nie ma możliwości zagwarantowania, że dana strona www pojawi się na pierwszym miejscu w Google zatem może to spowodować, że pieniądze zainwestowane w kampanię zrobią reklamę firmie konkurencyjnej, która ma lepszą firmę pozycjonującą.

Jak napisał Maciej Budzich w swoim wpisie “Skoda Yeti – jest ryzyko jest zabawa” konkurencja szybko zadziałała i na hasło podane w reklamie pojawiła się strona nissana (zapraszam na blog Maćka).

Oto reklama o której mowa.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
Skoda Yeti, ryzykowna kampania, 1.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.