WEBiznes przygotuj się na e-jutro

18 grudnia 2009 jako dodatek do dziennika “Rzeczpospolita” PARP przygotowała publikację pt. “WEBiznes. Przygotuj się na e-jutro”.

Nie jest to specjalnie odkrywcza publikacja, ale osobom zainteresowanym dotacjami unijnymi na e-biznes polecam.

Na początek kilka artykułów o dotacjach, społecznościach, augment reality, przyszłości e-biznesu… Jeden artykuł poświęcono temu jak należy podejść do dotacji, aby je otrzymać o czym należy pamiętam, czego należy unikać…

Dalej znajdziemy krótkie informacje o 6 zwycięskich projektach (dla mnie najciekawszy z nich to SISMS.pl mocno innowacyjny). Na koniec jeszcze artykuł o potrzebach polskich e-biznesmenów i miejscach informacyjnych o dotacjach na terenie całej Polski.

Kliknij, aby zapoznać się z publikacją >>

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
WEBiznes przygotuj się na e-jutro, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.