WEBiznes przygotuj się na e-jutro

18 grudnia 2009 jako dodatek do dziennika “Rzeczpospolita” PARP przygotowała publikację pt. “WEBiznes. Przygotuj się na e-jutro”.

Nie jest to specjalnie odkrywcza publikacja, ale osobom zainteresowanym dotacjami unijnymi na e-biznes polecam.

Na początek kilka artykułów o dotacjach, społecznościach, augment reality, przyszłości e-biznesu… Jeden artykuł poświęcono temu jak należy podejść do dotacji, aby je otrzymać o czym należy pamiętam, czego należy unikać…

Dalej znajdziemy krótkie informacje o 6 zwycięskich projektach (dla mnie najciekawszy z nich to SISMS.pl mocno innowacyjny). Na koniec jeszcze artykuł o potrzebach polskich e-biznesmenów i miejscach informacyjnych o dotacjach na terenie całej Polski.

Kliknij, aby zapoznać się z publikacją >>

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
WEBiznes przygotuj się na e-jutro, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.