Darmowe szkolenia Google AdWords

Od kilku miesięcy subskrybuję kanał RSS bloga Google znajdującego się pod adresem googlepolska.blogspot.com. Jakiś czas temu przeczytałem o darmowych szkoleniach on-line z Google AdWords i zapisałem się na szkolenie pt.: “Trendy sezonowe w kampaniach AdWords”.

Na stronie AdWords Pomoc znajdziesz listę szkoleń, które odbyły się już i można je obejrzeć, a także informację o szkoleniach, które wkrótce się odbędą. Szkolenia trwają od 30 do 60 minut.

Szkolenie na, które się zgłosiłem trwało około 30 minut i było prowadzone przez 2 osoby. W trakcie wykładu można było rozmawiać na czacie z innymi użytkownikami, a także zadawać pytania prowadzącym.
Wykład podzielono na:
– Quiz
– Kampania Adwords a sezonowość
Słowa kluczowe a sezonowość
– Tekst reklamowy a sezonowość
– Stawki a sezonowość
– Budżet a sezonowość.

Temat całkiem ciekawy, dla osób bardzo aktywnych w Adwords. Podejrzewam, że stanę się stałym uczestnikiem tych szkoleń, które bardzo polecam i zachęcam do regularnego odwiedzania strony AdWords Pomoc na której na bieżąco pojawiają się informacje o szkoleniach.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
Trendy sezonowe w kampaniach AdWords Przypomnienie
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (5 votes cast)
Darmowe szkolenia Google AdWords, 4.8 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

2 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.