Kanał na YouTube i nagranie testowe

Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem nagrywania video tutoriali dla moich czytelników i umieszczaniu ich na własnym kanale YouTube. Dzisiaj zrobiłem pierwsze nagranie testowe, żeby sprawdzić działanie kamerki, słuchawek z mikrofonem i konta na YouTube. Większość moich tutoriali będzie zrzutem ekranu dlatego nie muszę się martwić o moje nieprofesjonalne zachowanie na wizji (drapanie się, patrzenie w ekran monitora…). Film był robiony na żywca bez przygotowania i poprawek, miałem na niego dosłownie kilka minut więc nie jest to profeska 🙂

Drugie nagranie (mam jakiś problem z wgraniem go na YT) zrobione za pomocą CamStudio. Niestety, ale w filmie widać problem rozjeżdżania się obrazu i dźwięku. Jeśli macie jakieś doświadczenie w nagrywaniu tego typu filmów, wiecie w czym może tkwić problem, lub znacie jakiś lepszy program, bardzo proszę o informacje.

Na razie wygląda na to, że problem jest tak duży, że raczej dyskwalifikuje możliwość tworzenia tutoriali.

————————
22.03.2010
Dziś udało się plik wrzucić do vimeo.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Kanał na YouTube i nagranie testowe, 4.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
  • Hello my family member! I want to say that this
    post is amazing, great written and include
    almost all vital infos. I’d like to see more posts like this .

  • Right here you will locate frightening games, scary pranks, scary images, scary movies and motion pictures, screamers, and terrifying pranks that we’ve collected more than the a long time. There ought to be enough to hold you laughing and screaming for a while, specifically in the Halloween year.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.