Projektowanie witryn e-commerce według Google

Na blogu Google “Wszystko o AdWords” od jakiegoś czasu możecie zapoznawać się z poradami dotyczącymi projektowania witryn www.

Do tej pory ukazały się 4 posty w tym temacie i dotyczą one m.in.:
– projektowania strony głównej,
– optymalizacji nawigacji na stronie,
– nawigacji na stronach sprzedażowych, strony produktów, tworzenia cyklu zakupów,
– najnowsza lekcja dotyczy projektowania witryn dla klientów zagranicznych.

Posty są dość zwięzłe aczkolwiek myślę, że warto, żebyś poświęcił te kilka minut, aby upewnić się czy nie możesz czegoś poprawić na swojej stronie. Porady ukazują się mniej więcej raz w tygodniu. Zapraszam Cię do zapoznania się z nimi klikając tutaj >>

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.