[huge_it_slider id='1']

艢wiatowy Dzie艅 Grafika

Dzi艣 27 kwietnia obchodzony jest 艢wiatowy Dzie艅 Grafika! cyt.: „Obchody 艣wi臋ta maj膮 na celu uznanie pracy grafika, projektowania komunikacji i informacji oraz u艣wiadomienie ich roli w 艣wiecie.” 藕r贸d艂o Wikipedia.

Wszystkim grafikom sk艂adam najserdeczniejsze 偶yczenia, oby艣cie si臋 ci膮gle rozwijali i Wasza praca zyskiwa艂a uznanie 馃檪

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli si臋 swoj膮 wiedz膮 z zakresu seo.

Autor publikacji/produkt贸w z zakresu seo m.in.: znanych list katalog贸w i profili, ebook贸w, szkole艅, artyku艂贸w w miesi臋czniku SEMspecialist.
Go艣cinnie trener w Mie艣cie Szkole艅 oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
  • Niemal każdy z nas marzy o możliwości wpatrywania się w ogień, siedząc wygodnie w fotelu, kiedy za oknem szaleje zima. Marzymy o relaksującym dźwięku trzaskających w palenisku drew, przywodzących na myśl romantyczne wyprawy w góry i nocowanie w chatce góralskiej. Chcielibyśmy mieć coś takiego na co dzień, ale nie zawsze mamy miejsce i możliwości. W niektórych przypadkach tradycyjny kominek jest niemożliwy do zainstalowania, czasem wręcz niebezpieczny. Nie w każdym domu bowiem jest odpowiednia ilość miejsca oraz odpowiedni nadmuch do zainstalowania kominka. Producenci pomyśleli i o nas, produkując kominki elektryczne, stylizowane na modele z epoki lub nowoczesne, proste, nawet zupełnie nie wyróżniające się na tle ściany. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym, możemy się cieszyć widokiem płonącego ognia bez konieczności dokładania do paleniska czy strachu o ulatniający się dym. Kominki elektryczne wymagają od nas tylko wciśnięcia jednego guzika i już, natychmiast możemy się cieszyć bezpiecznym, czystym, jasnym płomieniem, tańczącym na wirtualnych drwach.
    notepad

    Zobacz: Kominki

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Pola, kt贸rych wype艂nienie jest wymagane, s膮 oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych przez firm臋 GDAQ.PL Multimedia S艂awomir Gdak. Zgoda mo偶e zosta膰 anulowana w dowolnym momencie. Szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce danych osobowych s膮 umieszczone na stronie polityki prywatno艣ci.

Wszelkie prawa zastrze偶one. Zabrania si臋 wykorzystywania jakichkolwiek tre艣ci bez zgody autora.

S艂awek Gdak Specjalista ds. seo
Je艣li potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wype艂nij poni偶szy formularz.

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych przez firm臋 GDAQ.PL Multimedia S艂awomir Gdak. Zgoda mo偶e zosta膰 anulowana w dowolnym momencie. Szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce danych osobowych s膮 umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatno艣ci</a>.