Światowy Dzień Grafika

Dziś 27 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Grafika! cyt.: “Obchody święta mają na celu uznanie pracy grafika, projektowania komunikacji i informacji oraz uświadomienie ich roli w świecie.” źródło Wikipedia.

Wszystkim grafikom składam najserdeczniejsze życzenia, obyście się ciągle rozwijali i Wasza praca zyskiwała uznanie 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
  • Niemal każdy z nas marzy o możliwości wpatrywania się w ogień, siedząc wygodnie w fotelu, kiedy za oknem szaleje zima. Marzymy o relaksującym dźwięku trzaskających w palenisku drew, przywodzących na myśl romantyczne wyprawy w góry i nocowanie w chatce góralskiej. Chcielibyśmy mieć coś takiego na co dzień, ale nie zawsze mamy miejsce i możliwości. W niektórych przypadkach tradycyjny kominek jest niemożliwy do zainstalowania, czasem wręcz niebezpieczny. Nie w każdym domu bowiem jest odpowiednia ilość miejsca oraz odpowiedni nadmuch do zainstalowania kominka. Producenci pomyśleli i o nas, produkując kominki elektryczne, stylizowane na modele z epoki lub nowoczesne, proste, nawet zupełnie nie wyróżniające się na tle ściany. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym, możemy się cieszyć widokiem płonącego ognia bez konieczności dokładania do paleniska czy strachu o ulatniający się dym. Kominki elektryczne wymagają od nas tylko wciśnięcia jednego guzika i już, natychmiast możemy się cieszyć bezpiecznym, czystym, jasnym płomieniem, tańczącym na wirtualnych drwach.
    notepad

    Zobacz: Kominki

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.