Filmy z legendą Google z polskimi napisami

Matt Cutts jest znany z pewnością każdemu kto z pozycjonowaniem stron miał do czynienia. Matt to pracownik Google odpowiadający na pytania dotyczące SEO. Z reguły w bardzo okrężny sposób, wymijająco 🙂 choć czasem można się coś dowiedzieć. Jak poinformowano 2 dni temu na blogu Google będą publikowane filmy z kanału YouTube dla webmasterów z polskimi napisami. Uważam, że to bardzo fajny ukłon w naszą stronę (polskich webmasterów). Z pewnością pozwoli tona dotarcie do większej ilości naszego leniwego społeczeństwa 🙂

Na pierwszy ogień poszło 5 filmów z Mattem, do których obejrzenia bardzo zachęcam.

Swoją drogą co myślisz o stworzeniu działu na blogu w, którym będę umieszczał co ciekawsze filmy z zakresu SEO z rynku zagranicznego? Czy język jest dla Ciebie barierą? Napisz w komentarzu swoje spostrzeżenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

6 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.