[huge_it_slider id='1']

Silesia SEM – Marketing w wyszukiwarkach internetowych (warsztaty)

10 czerwca odbyła się impreza Silesia SEM dotycząca marketingu internetowego w wyszukiwarkach. Jako, że sam nie byłem na tej imprezie posłużę się cytatem ze strony organizatorów: “Silesia SEM Warsztaty 2010 to pierwsze warsztaty prowadzone dla biznesu przez specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych… Głównym celem Silesia SEM Warsztaty 2010 jest stworzenie płaszczyzny i miejsca spotkania dla przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z usług marketingowych w wyszukiwarkach internetowych oraz przedsiębiorców, którzy świadczą te usługi.”

Kilka miesięcy temu otrzymałem e-mail dotyczący promowania imprezy Silesia SEM na blogu czyli zostanie blogiem partnerskim i biję się w pierś, że sprawę przeoczyłem. Wysłano do mnie e-mail w tej sprawie, coś odpisałem, a później o temacie zapomniałem.

Bardzo żałuję bo koszt uczestnictwa w imprezie był niewielki zaledwie 300zł, sporo ciekawych prelegentów, program też bardzo ciekawy, a w tzw. radzie programowej była znana mi z bloga magiczne.seoisem.pl Kasia Bauer (a także blipa) czy Bartek Danowski autor wielu bestsellerów w Helionie.

Polecam stronę Silesia SEM na której znajdziesz więcej informacji o konkretnych spotkaniach, a także slajdy z nich czy też filmy. O przebiegu imprezy możecie przeczytać także na blogu Kasi “Liveblog z SilesiaSEM 2010” oraz SprawnegoMarketingu “Relacja i Video z Silesia SEM 2010”. Na blipie pojawiło się też sporo blipnięć dotyczących tej imprezy pod tagiem silesiasem.

Mam nadzieję, że za rok będę obecny na SilesiaSEM i sam będę mógł napisać coś o niej.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości, lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
Silesia SEM - Marketing w wyszukiwarkach internetowych (warsztaty), 5.0 out of 5 based on 4 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

2 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.