[metaslider id=11287] Silesia SEM – Marketing w wyszukiwarkach internetowych (warsztaty) | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Silesia SEM – Marketing w wyszukiwarkach internetowych (warsztaty)

silesiasem10 czerwca odbyła się impreza Silesia SEM dotycząca marketingu internetowego w wyszukiwarkach. Jako, że sam nie byłem na tej imprezie posłużę się cytatem ze strony organizatorów: “Silesia SEM Warsztaty 2010 to pierwsze warsztaty prowadzone dla biznesu przez specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych… Głównym celem Silesia SEM Warsztaty 2010 jest stworzenie płaszczyzny i miejsca spotkania dla przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z usług marketingowych w wyszukiwarkach internetowych oraz przedsiębiorców, którzy świadczą te usługi.”

Kilka miesięcy temu otrzymałem e-mail dotyczący promowania imprezy Silesia SEM na blogu czyli zostanie blogiem partnerskim i biję się w pierś, że sprawę przeoczyłem. Wysłano do mnie e-mail w tej sprawie, coś odpisałem, a później o temacie zapomniałem.

Bardzo żałuję bo koszt uczestnictwa w imprezie był niewielki zaledwie 300zł, sporo ciekawych prelegentów, program też bardzo ciekawy, a w tzw. radzie programowej była znana mi z bloga magiczne.seoisem.pl Kasia Bauer (a także blipa) czy Bartek Danowski autor wielu bestsellerów w Helionie.

Polecam stronę Silesia SEM na której znajdziesz więcej informacji o konkretnych spotkaniach, a także slajdy z nich czy też filmy. O przebiegu imprezy możecie przeczytać także na blogu Kasi “Liveblog z SilesiaSEM 2010” oraz SprawnegoMarketingu “Relacja i Video z Silesia SEM 2010”. Na blipie pojawiło się też sporo blipnięć dotyczących tej imprezy pod tagiem silesiasem.

Mam nadzieję, że za rok będę obecny na SilesiaSEM i sam będę mógł napisać coś o niej.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości, lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)
Silesia SEM - Marketing w wyszukiwarkach internetowych (warsztaty), 4.2 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

2 komentarze

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.