[huge_it_slider id='1']

Zdobądź mocny link PR4 za darmo!

Dzisiaj postanowiłem, że będę wynagradzał 3 osoby najczęściej/najciekawiej komentujące mojego bloga poprzez umieszczenie linków do ich stron w sidebarze po prawej stronie jako “najczęściej komentowali”. W tym celu zainstalowałem widget Top Commentators Widget będzie on automatycznie umieszczał linki, nicki, avatary i ilość komentarzy tych osób. Na razie widget będzie pokazywał najwięcej komentujących z ostatniego roku, jeśli komentarzy będzie dużo to zrobię reset licznika co miesiąc. Zaznaczam, że liczą się wartościowe komentarze nie pisane na siłę 🙂

Jak na razie wystarczą tylko 4 komentarze, aby zdobyć link!

Mam nadzieję, że to zmotywuje Cię do działania i częstszego pisania komentarzy! Zapraszam i gratuluję Darkowi, Rabinowi (choć w komentarzach nie podawał linka 🙂 oraz Andrzejowi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Zdobądź mocny link PR4 za darmo!, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

34 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.