Przekażę Za Darmo, jednej osobie, całą moją Wiedzę Na Temat Pozycjonowania!

Poszukuję jednej osoby, która posiada nie wielką wiedzę na temat pozycjonowania i chciałaby ją zgłębić z moją pomocą za darmo.  Zakres tematyczny, który Ci przekażę jest już przeze mnie ustalony aczkolwiek będziesz mógł zadać mi dodatkowe pytania podczas spotkania. Bezwzględnie wymagam szczerego zainteresowania tematem, musi Ci zależeć na pozyskaniu tej wiedzy.

Dlaczego to robię? Ponieważ potrzebuję w cichym i spokojnym miejscu wygadać się na temat SEO do kogoś zainteresowanego tematem. Muszę przelać wiedzę na papier, a łatwiej i z o wiele większym zaangażowaniem będzie mi o tym opowiadać komuś niż samodzielnie pisać, dlatego też całość będzie nagrywana na audio. Ważne jest wyłapywanie przez osobę zainteresowaną tematem brakami w przekazywanej wiedzy.

Mam następujące wymagania co do tej osoby:
– musisz być z Warszawy,
– posiadasz niewielką wiedzę na temat seo i chcesz ją zgłębić,
– znajdziesz dla mnie 2-3 dni po kilka godzin najlepiej w środku dnia,
– będziesz aktywnie uczestniczył w nagraniu/zadawał pytania.

Napisz w komentarzu w maksymalnie 4 zdaniach dlaczego właśnie z Tobą mam się spotkać. Nie zapomnij podać e-mail przy dodawaniu komentarza bo w ten sposób będę się mógł z Tobą skontaktować.

Jako, że nie wiem czy będzie jakiekolwiek zainteresowanie tym tematem, a czas mnie goni na zgłoszenia czekam do niedzieli do godziny 24:00.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Przekażę Za Darmo, jednej osobie, całą moją Wiedzę Na Temat Pozycjonowania!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

14 komentarzy

napisz komentarz
 • To ja się zgłaszam :). Na temat SEO coś tam wiem, ale każda nowa wiedza, nowy punkt widzenia jest na wagę złota. Jeżeli mnie nie wybierzesz, to może będzie ciekawy temat na zestawienie opinii :). Czekam na odpowiedź 🙂

 • Zgłaszam się:). Na temat seo mam podstawową wiedzę [w moim przekonaniu to bardzo mała wiedza]. Chętnie wysłucham kogoś kto chce się wygadać na temat seo.

  • Nie no chlopaki nie robcie sobie jaj 🙂 ja potrzebuje amatora ktory slyszal, (albo nawet i nie) o czyms takim jak seo, a Wy jestescie starzy wyjadacze.

   Chce przekazac swoja wiedze, komus kto bedzie ja chlonal, komu moge pomoc w wypromowaniu ebiznesu.

 • Cieszę się, że jest jeszcze szansa na zdobycie miejsca. Bardzo chętnie dowiem się, “z czym to się je” tak naprawdę – jak skutecznie działać w tym kanale. Jest to dla mnie o tyle interesujące, ponieważ uważam, że nie sztuką jest zrobić ładną stronę, tylko dotrzeć z nią do odbiorców 🙂

  Pozdrawiam,
  Kasia

  • SEO = Search engine optimalization – są to działania mające na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania (czytaj naturalne nie sponsorowane > adwords).

 • Szkoda, że nie masz czasu na pisanie o SEO. Ja właśnie poszukuję tej wiedzy (i tak z resztą tu trafiłam), aby wystartować ze swoją stroną. Szacun za chęć dzielenia się wiedzą!

 • Hej,
  jeżeli to jeszcze aktualne to chętnie się pouczę seo 🙂
  Wiedzę mam małą, ale może po rozmowie sam ocenisz.
  Pozdr

 • No niestety już nieaktualne. Wybrałem jedną osobę, która się zgłosiła, ale nie udało nam się dograć terminu spotkań.
  Pomocą posłużył mi ktoś z grona bliższych osób.

 • Na pewno był policjant, który wyczuł sprawę, że masz inne zamiary niż SEO ;P

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.