[huge_it_slider id='1']

Problem z linkami w komentarzach!

Od jakiegoś czasu zauważyłem mniejszą aktywność komentujących. Być może to kwestia mniej ciekawych tematów jednak zaczęło mnie to zastanawiać i przyjrzałem się blogowi. Jakiś czas temu miałem problem z wtyczką 4Avatars, która przestała wyświetlać Wasze avatary. Wyłączenie wtyczki powodowało zniknięcie wszystkich komentarzy więc pozostawiłem ją jednak doinstalowałem plugin WordPress Gravatars. Avatary zaczęły się wyświetlać więc byłem szczęśliwy, jednak jak się okazało po kilku tygodniach linki w komentarzach do Waszych stron zostały usunięte przez tę właśnie wtyczkę.

Bardzo przepraszam Was za to i zaznaczam, że nie było to umyślne działanie z mojej strony, a po prostu błąd wtyczki. Swoją drogą jeśli wiesz jak mogę rozwiązać problem z avatarami to będę wdzięczny za informację.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.