Konkurs! Do zgarnięcia nagroda o wartości 180zł

Dzisiaj chcę Ci zaproponować udział w konkursie.

Do wygrania jest miesiąc wyświetlania Twojej reklamy 125 na 125 px w formacie JPG, PNG, GIF w widgecie AdTaily na moim blogu.

Wartość tej reklamy to 180zł! + przygotowanie przeze mnie reklamy graficznej jest gratis!

Jak zdobyć nagrodę?

Zasady są bardzo proste. Od dzisiaj 7 listopada do 17 listopada masz czas na przesłanie propozycji na tematy artykułu na bloga wypełniając formularz na dole strony. Chciałbym wiedzieć jaki konkretnie artykuł chciałbyś przeczytać o pozycjonowaniu (ewentualnie webdesign’ie). Osoba, która podeśle najciekawszą propozycję wygrywa miesiąc emisji reklamy.

W konkursie przewidziałem także 2 nagrody pocieszenia. Za 2 miejsce 2 tygodnie wyświetlania reklamy i za 3 miejsce tydzień wyświetlania. Nagrody pocieszenia nie uwzględniają projektu graficznego reklamy.

Krótki regulamin

1. Możesz zareklamować dowolną stronę (z wyjątkiem zawierających treści niecenzuralne, naruszające prawa innych ludzi oraz zasady dobrych obyczajów),

2. Darmowy projekt graficzny reklamy możesz wykorzystać na dowolnej stronie.

3. Każdy uczestnik konkursu ma prawo kupna reklamy 25% taniej.

4. Dane uczestników konkursu nie będą wykorzystane do żadnych celów poza kontaktem w sprawie konkursu.

aktualizacja 18.11.2010 – Konkurs został zakończony. Zgłoszeń nie było tak wiele jak się spodziewałem, ale trochę ciekawych tematów udało się zebrać. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział. Do niedzieli postaram się wytypować zwycięzców i poinformować ich o tym drogą mailową.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Konkurs! Do zgarnięcia nagroda o wartości 180zł, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

5 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.