Czytaj mojego bloga bez zbędnych obciążeń w telefonie!

<span style=”line-height: normal; font-size: 11px; -webkit-border-horizontal-spacing: 2px; -webkit-border-vertical-spacing: 2px;”>mobilna strona
Jako, że liczba użytkowników mobilnych bloga rośnie, postanowiłem zainteresować się tematem mobilnej wersji. Przetestowałem kilka wtyczek mobilnych i żadna mi nie odpowiadała poza WP Touch, która kosztuje 40$. W związku z dość dużym kosztem, przez ponad tydzień trwała sonda w której pytałem Was czy bylibyście zainteresowani mobilną wersja bloga, mniej obciążającą wasze telefony. Czy taka wersja strony zachęciła by Was do częstszych odwiedzin. Połowa z Was była tym zainteresowana, dlatego postanowiłem wrócić do tematu. Co ciekawe zbiegło się to z konferencją WordCamp na, której poznałem bardzo dobrą darmową wtyczkę nie wiele odbiegającą od funkcjonalności WP Touch.

A oto jak wygląda mój blog w wersji mobilnej.
mobilna strona mobilna strona
Na pierwszy rzut oka widać listę najnowszych 10 tematów, wyszukiwarkę oraz listę stron. Czyli strona główna w bardzo okrojonej, bez zbędnych elementów i grafiki. Moim zdaniem idealnie dostosowana do urządzeń mobilnych.
Wybierając post ukazuje się link do poprzedniego posta, następnego posta, temat, widget FB oraz Blip, treść posta, reklamy Google, informacje o podobnych wpisach oraz komentarze. Pod tym znajduje się jeszcze wyszukiwarka, 10 ostatnich wpisów. Tutaj już wydaje mi się, że jest trochę za dużo informacji. Sama treść posta i komentarze byłyby wystarczające, ale nie ma co narzekać. Wtyczka automatycznie wykrywa urządzenie mobilne i włącza odpowiednią wersję strony.
Bardzo się ciesze, że od dziś możesz już korzystać z wersji mobilnej bloga.
Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na temat wyświetlania się bloga na Waszych mobilnych urządzeniach. Z góry dzięki!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Czytaj mojego bloga bez zbędnych obciążeń w telefonie!, 2.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.