[huge_it_slider id='1']

Lista mocnych katalogów już w sprzedaży!

Wreszcie długo oczekiwana przeze mnie i przez Was lista mocnych katalogów na stronie lista….pl jest dostępna w sprzedaży. Opóźnienia wynikły z powodu problemów ze skryptem sprzedażowym, aktualizacjami PR katalogów… ale najważniejsze, że produkt jest już dostępny.

Kilka wpisów wcześniej pisałem o tym, że katalogowanie jest cały czas skutecznym sposobem na pozycjonowanie stron, a cały sekret tkwi w mocnej liście katalogów. W internecie możesz znaleźć sporo spisów różnych katalogów jednak w jednym miejscu ciężko znaleźć solidną i często aktualizowaną listę. W związku z tym postanowiłem przygotować i udostępnić odpłatnie listę dzięki, której pozycjonowanie poprzez katalogowanie będzie dużo skuteczniejsze i szybsze.

Początkowo lista zawierała ponad 170 katalogów jednak po dokładnym jej przejrzeniu usunąłem katalogi niedziałające, z nieaktualnym PR i powtarzające się. Dzięki temu udało mi się wybrać 148 najbardziej wartościowych polskich katalogów z PR4(116 szt.), PR5(25 szt.) i PR6 (7 szt.). Przygotowana lista jest w pliku xls oraz pdf. Katalogi z danym PR są w oddzielnych arkuszach. Dodatkowo na liście są zaznaczone katalogi bezpłatne oraz płatne wraz z ceną za dodanie wpisu. Lista była aktualizowana kilka godzin temu 🙂

Osoby, które korzystają z katalogowania z pewnością docenią wartość tej listy, a osoby nie przekonane zapraszam do strony z ofertą >.

Co zawiera produkt:

 • listę 148 mocnych polskich katalogów PR4-PR6 (płatne, bezpłatne, tematyczne, ogólne),
 • możliwość sprawdzania pozycji 1 strony w Google w programie Check Position przez rok czasu od daty zakupu (wartość 100zł – będziesz mógł od razu sprawdzać efekty),
 • instrukcję jak korzystać z listy,
 • raport pdf “5 skutecznych sposobów na znalezienie najlepszych słów kluczowych do twojej strony www”,
 • wstępnie przygotowałem jako gratis pliki csv do zaimportowania listy w programach wspomagających katalogowanie ręczne SeoLight oraz SeoBohater (wkrótce kolejne).

Jeśli będzie zainteresowanie listą to będę ją aktualizował co kilka miesięcy i rozwijał dodając kolejne eksporty oraz informacje o katalogach.
Czytelnicy bloga, ktorzy zareagowali w ciagu 24 godzin mogli kupic produkt 10zl taniej.

Zapraszam Cię na stronę z ofertą www.listamocnychkatalogow.pl

——————– 11.01.2011
Właśnie nastąpiła aktualizacja listy. Dodałem 16 katalogów w tym PR6 – 1 katalog, PR5 – 3 katalogi, PR4 -12 katalogów. Łącznie lista zawiera teraz 164 katalogi. Dodatkowo poprawiłem plik cvs do Seo Light bo był z nim problem.
Osoby, które już kupiły produkt mogą pobrać go ponownie co pozwoli na ściągnięcie najnowszej wersji pliku.

——————– 23.01.2011
Po piątkowym Googlowskim PR update zrobiłem aktualizację listy. Niestety, ale katalogom z PR4 mocno się dostało i 40 z nich wyleciało z listy. Na liście pozostało 119 katalogów. http://www.listamocnychkatalogow.pl/blog/aktualizacja-listy-po-styczniowym-pr-update. Jeszcze w tym tygodniu postaram się znaleźć nowe katalogi, aby wzbogacić listę.

——————– 28.01.2011
Bardzo miło mi poinformować, że lista została zaktualizowana o dodatkowe 49 katalogów. Obecna liczba oferowanych katalogów to 168: PR6 – 7 katalogów, PR5 – 30 katalogów, PR4 – 131 katalogów.

——————– 14.02.2011
Najnowsza aktualizacja z dodatkowymi parametrami: bl oraz site jest już dostępna. Aktualnie na liście jest 170 katalogów: PR6 – 7 katalogów, PR5 – 29 katalogów, PR4 – 134 katalogów.

——————– 19.02.2011
Od dzisiaj każdy kto po zakupie listy potwierdzi zapis na listę e-mailową otrzyma możliwość 3 krotnej darmowej aktualizacji w przeciągu 3 miesięcy. Zatem zapraszam do darmowej aktualizacji tych, którzy produkt już kupili i do kupna tych którzy jeszcze tego nie zrobili 🙂 Cena pozostała bez zmian!

——————– 13.03.2011
Po dzisiejszej aktualizacji na liście znalazło się aż 209 katalogów: PR6 – 5 szt, PR5 – 36 szt, PR4 – 165 szt.

——————– 05.04.2011
Po dzisiejszej aktualizacji na liście znalazło się aż 210 katalogów: PR6 – 5 szt, PR5 – 39 szt, PR4 – 166 szt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Lista mocnych katalogów już w sprzedaży!, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

12 komentarzy

napisz komentarz
 • Bardzo dobry pomysł , mam nadzieję że są to katalogi najlepsze z najlepszych, mogą być płatne, chodzi o to aby nasza stronka poleciała do góry 🙂

 • Ale Ty Wuszu wkręcasz 😀 pewnie jesteś z konkurencji, np listyseo to nie Ty?
  Ja kupowałem tego Jenota już ponad rok temu, to tysiące stron w cenie paczki fajek.
  Trochę bajzlowato, ale to tylko lista stron www, więc podejrzany ten wpis 😀
  Wszędzie w necie na przemian marketing szeptany i antykonkurencja 😀 a Jenot chwali sam własną listę.. trochę marna ta szeptanka 😀

  • Nie będę bezstronny, ale widziałem listę Jenota i straszny tam jest chaos, wiele stron nieistniejących, nieaktualnych… masakra, ale cena rzeczywiście dobra 🙂

 • Mam pytanie odnośnie listy i jej aktualności. Jestem nią zainteresowany,ale ze względu na datę publikacji chciałbym zapytać kiedy lista była aktualizowana i czy nadal jest dostępna

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.