Polecam artykuł “Kody odpowiedzi HTTP i SEO”

Dzisiaj krótko i zwięźle 🙂 Już drugi tydzień wpis leży w szkicach i nie mam czasu go opublikować więc napiszę po prostu, że polecam Ci zapoznać się z artykułem Marty Gryczko na temat kodów odpowiedzi stron pt.: “Kody odpowiedzi HTTP i SEO”. Jest to naprawdę bardzo wartościowy artykuł dotyczący tego jakie przekierowania powinniśmy stosować w danych sytuacjach. Jest to wiedza niezbędna nie tylko dla pozycjonera, ale każdego webmastera.

Zapraszam też do ciekawej dyskusji uzupełniającej wpis.

Kody odpowiedzi HTTP i SEO – “503, 410, 404, 301, 200… To nie żadne odliczanie tylko kody HTTP, które postanowiłam omówić w dzisiejszym poście. Do napisania na ten temat skłonił mnie wczorajszy artykuł na blogu Google, który opisywał, co zrobić kiedy witryna jest niedostępna. Co prawda część informacji tu zawartych to podstawy, ale w niektórych przypadkach może się pojawić kilka możliwości…”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.