Zarabiaj ze mną na liście mocnych katalogów!

Zapraszam wszystkich moich czytelników do promowania produktu listy mocnych katalogów poprzez program partnerski cnebpoints.com.

Jako, że program partnerski uważam za świetny sposób na promocję produktu i możliwość zarabiania pieniędzy przez partnerów, postanowiłem go wdrożyć do listy mocnych katalogów, dając Ci możliwość zarabiania na niej. Sam wielokrotnie korzystałem z ekademii Piotra Majewskiego, wiec tutaj też postanowiłem zacząć promować własny produkt (w planach też na interkursy.pl).

Aby zachować spójność, stronę na ekademii starałem się jak najbardziej upodobnić do strony produktu www.listamocnychkatalogow.pl, a oto i efekt strona produktu na platformie ekademia.pl

Przejdźmy zatem do konkretów

 • Ile zarobisz na polecaniu produktu?
  Prowizja za sprzedaż produktu wynosi 18% czyli 3,98 zł za dokonaną sprzedaż. Oferta jest jasna, przejrzysta, z gwarancją satysfakcji i przykładami działania także jej skuteczność powinna być wysoka. W przypadku zwrotu produktu przez klienta prowizja pozostaje w Twoich rękach.
 • Jak polecać produkt?
  Jeśli jesteś już zarejestrowany na platformie cnebpoints.com wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto przejdziesz do zakładki produkty i odnajdziesz mój produkt pt.: “Lista mocnych katalogów skutecznie pozycjonujących Twoją stronę!”. Pobierz link z Twoim unikalnym ID. Mając link możesz umieścić go na swojej stronie, blogu, profilach SM i polecać swoim czytelnikom produkt. Jeśli nie masz konta to zacznij od rejestracji.
 • Materiały marketingowe
  Do promocji produktu przygotowałem materiały promocyjne – banery graficzne, które możesz umieścić na swojej stronie. Materiały możesz pobrać klikając w ten link. Możesz także skopiować kod banera (z podanej wcześniej strony), dzięki czemu nie będziesz musiał umieszczać pliku na własnym serwerze.
  Dostępnych jest kilka standardowych wymiarów banerów: 750×100, 125×125, 468×60 aczkolwiek jeśli w komentarzach, lub na e-mail s.gdak@listamocnychkatalogow.pl zgłosz taką potrzebę to przygotuję inne rozmiary.

Zapraszam Cię na stronę www.listamocnychkatalogow.pl/program-partnerski gdzie postaram się co jakiś czas umieszczać nowe materiały promocyjne.

Czekam na Twoje sugestie i uwagi odnośnie tego jak mogę Ci pomóc w promocji mojego produktu.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.