Kurs pozycjonowania od Lexy

15 marca Lexy (Marta Gryszko) zorganizowała na swoim blogu konkurs http://www.lexy.com.pl/blog/pozycjonowanie/mini-konkurs/ w, którym należało odgadnąć co znajduje się za ukrytą ikoną. Nagrodą w konkursie była jej tajemnicza zawartość.

24 marca otrzymałem e-mail, że zostałem jednym z 5 zwycięzców konkursu i wkrótce otrzymam dostęp do pierwszej z 8 lekcji 2 miesięcznego e-mailowego kursu pozycjonowania (czytając bloga Lexy można było się domyśleć co kryje się pod ikoną 🙂

Ten kurs to kolejny produkt informacyjny Lexy. Jego koszt to 200 zł jednak na razie w ramach promocji wynosi jedynie 140 zł. Kurs zawiera 56 stron wiedzy o optymalizacji i zdobywaniu linków do strony. Kurs trwa 2 miesiące i raz w tygodniu podsyłana jest na Twój e-mail kolejna lekcja. W ramach kursu otrzymasz rabat 50 zł na opisywany przeze mnie kilka tygodni temu SeoLight, konsultacje SEO i tajemnicza niespodzianka na temat, której na razie Lexy milczy 🙂

Ciężko ocenić mi zawartość kursu bo na razie otrzymałem dostęp tylko do pierwszej lekcji jednak wierzę, że Lexy przygotowała produkt najwyższej jakości. Swoją drogą dla samych konsultacji warto kupić ten kurs.

Więcej informacji na temat samego kursu znajdziesz na stronie http://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania/

To jeden z pierwszych konkursów w którym udało mi się cokolwiek wygrać! Po zakończeniu kursu z pewnością napiszę o nim więcej.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (5 votes cast)
Kurs pozycjonowania od Lexy, 4.4 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.