Dzisiaj 8 kwietnia -50% na listę mocnych katalogów

Zaraz po godzinie 00:00 umieściłem informację na blogu strony listamocnychkatalogow.pl na facebooku, blipie i kilku blogach o seo, informację (reklamę) o promocji na listę w dniu dzisiejszym -50%. Nie miałem o tym pisać na blogu, jednak uznałem, że szkoda by było gdyby czytelnicy mojego bloga przegapili taką okazję więc postanowiłem i tutaj dać info o promocji (post napisałem dopiero rano po przemyśleniu).

W związku ze świętowaniem dzisiaj moich urodzin chciałem, żebyś cieszył się razem ze mną i postanowiłem zaoferować Ci mój produkt “Lista mocnych katalogów” w wyjątkowej cenie 27 zł 13,35 zł. Oferta ważna jest tylko dzisiaj! Po godzinie 00:00 strona z tą ofertą http://www.listamocnychkatalogow.pl/jednodniowa-oferta-katalogow-50 zniknie i nie będzie już dostępna.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś mojej listy, miałeś co do niej wątpliwości to masz świetną okazję do jej zakupu po niższej cenie. Jest to produkt pełnowartościowy!

Oto co otrzymasz po dokonaniu zakupu:

 • listę 210 skutecznych katalogów do pozycjonowania (ostatnia aktualizacja 05.04.11),
 • możliwość sprawdzania pozycji strony w Google w programie Check Position przez rok czasu od daty zakupu,
 • gdy potwierdzisz zapis na listę e-mailową otrzymasz możliwość pobrania darmowej zaktualizowanej listy 3 razy w ciągu 3 miesięcy,
 • instrukcję jak korzystać z listy,
 • raport pdf „5 skutecznych sposobów na znalezienie najlepszych słów kluczowych do twojej strony www”,
 • jeszcze nie oficjalnie dorzucam pliki CSV z powyższą listą do zaimportowania do programów wspomagających katalogowanie ręczne SeoLight oraz SeoBohater (wkrótce kolejne).

Zatem zapraszam do zakupu na stronie http://www.listamocnychkatalogow.pl/jednodniowa-oferta-katalogow-50 w specjalnej cenie 13,35 zł, a od jutra na stronę http://www.listamocnychkatalogow.pl/ z ceną 27 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Dzisiaj 8 kwietnia -50% na listę mocnych katalogów, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
  • Hhhh no kusicie mnie 🙂 już kilka takich pytań otrzymałem, ale jakoś nie skusiłem się do tej pory.
   Na razie priorytetem jest dla mnie książka później zobaczę.
   Jeśli takową zrobię to na pewno napiszę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.