Audyt SEO strony do zgarnięcia Za Darmo!

Zacznę krótko od tego czym jest nagroda:

Audyt SEO to dokument zawierający analizę wielu elementów strony mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce Google. Dzięki zastosowaniu się do zaleceń sugerowanych w audycie zwiększysz widoczność swojej strony w wyszukiwarce.”. Wkrótce o audycie będę pisał więcej, a teraz przejdę do rzeczy.

W związku z chęcią wprowadzenia przeze mnie usługi wykonywania audytów Seo chcę Cię prosić o przysługę, mianowicie wypełnienia formularza na tej stronie dzięki czemu będę wiedział czego oczekujesz od takiego audytu oraz jaki jego koszt jest dla Ciebie do przyjęcia.

Jeśli prowadzisz firmę to masz możliwość zdobycia Darmowego Audytu SEO swojej strony o czym więcej możesz przeczytać na stronie z formularzem.

Na zgłoszenia czekam do piątku do godziny 23:59.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bo jest to jedyna okazja na wykonanie darmowego audytu seo strony.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • Strzelasz sobie w kolano tym powitalnym layerem z zapisane na kurs seo… powinno się pojawić raz, ale za kazdym razem jak wchodzę na stronę. Nie chcesz chyba odstraszać

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.