Darmowe kody do płatnych katalogów!

Serwis seokod.pl to bardzo ciekawy pomysł skierowany zarówno do pozycjonerów jak i właścicieli katalogów. Na blogach oraz forach co raz częściej pojawiają się darmowe kody do płatnych katalogów co wydawało się być dobrym sposobem na ich promocję. Zawsze wyglądało to w ten sposób, że bloger, właściciel katalogu umieszczał listę kodów i obowiązywała zasada kto pierwszy ten lepszy. Jeśli się pospieszyłeś, mogłeś zgarnąć wszystkie kody. Dla właściciela katalogu nie była to dobra promocja.

Cały ten problem rozwiązuje serwis Seokod!

darmowe kody od katalogów

Właściciele katalogów zainteresowani ich promocją przekazują listę kodów do katalogu serwisowi seokod.pl co gwarantuje świetnie stargetowaną reklamę.

Pozycjoner, który chce uzyskać darmowe kody  już nie musi śledzić różnych miejsc w poszukiwaniu kodów i nie musi się spieszyć, aby ktoś nie zawinął kodów. Wystarczy, że dokona darmowej rejestracji na stronie http://seokod.pl/registerPoz.php i wyśle płatny sms za 3,69 zł. Następnie system przyznaje wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników po kolei kody, aż do ich wykorzystania i pojawienia się nowych. Jeśli przyznany kod nie zostanie wykorzystany przez 72 godziny to przechodzi on na kolejnego użytkownika, co pozwala na wyeliminowanie problemu zarejestrowanych, nie korzystających aktywnie z kodów użytkowników. Jako, że na bieżąco nie korzystałem z kodów więc większość z nich mi przepadła.

Po zalogowaniu w zakładce “Moje kody” zobaczysz listę katalogów wraz z informacjami m.in. o tym czy został Ci przydzielony kod, na jakim skrypcie jest katalog, czy wymagany jest unikalny opis i dodatkowe uwagi. Cały system jest darmowy i jego stworzenie było świetnym pomysłem za co muszę pogratulować Bartkowi, który go stworzył. W przeciągu miesiąca otrzymałem około 11 kodów co jest sporą ilością. Wartość PR tych katalogów wyniosła PR0 – PR3.

Poza tym, że pozycjoner dostaje co jakiś czas sprawdzone kody do dodawania darmowych wpisów to jeszcze na zachętę po rejestracji otrzymuje od razu kody o wartości 20 zł do katalogów.

Jedyna rzecz, która mi się nie spodobała w tym systemie to to, że otrzymuję na e-mail informację o wszystkich przydzielonych kodach, nie kodach jakie przydzielono do mnie, ale w ogóle o tym, że w systemie pojawiły się kody do nowych katalogów. Podejrzewam, że zrobione jest to w celu promocji wszystkich katalogów, jednak po zalogowaniu w panelu, dla mnie ta informacja wydaje się zbędna. Powiedzmy, że jest to drobna niedogodność za darmowe kody, którą można przełknąć.

Całe przedsięwzięcie jest opisane i rozwijane na forum pio na którym można też zgłaszać własne uwagi/sugestie.
Mam nadzieję, że strona szybko nie zniknie z sieci jak to często bywa z darmowymi serwisami, które nie stanowią podstawy większego biznesu.

Darmowe kody rejestracyjne!

Bartek dla moich czytelników udostępnił 60 kodów do darmowej rejestracji. Jeśli chcesz otrzymać kod dodaj komentarz, a na e-mail podany przy dodawaniu komentarza wyślę Ci kod  (wysyłka raz dziennie pod wieczór).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Darmowe kody do płatnych katalogów!, 4.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

83 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.