[metaslider id=11287] Silesia SEM Szkolenia 2011 będzie zaawansowane SEO! | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Silesia SEM Szkolenia 2011 będzie zaawansowane SEO!

W dniach 20 – 23 września na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się kolejna edycja szkoleń z cyklu Silesia Sem. A oto 3 tematy wokół których będzie krążyć szkolenie

 • Narzędzia analityczne Google Analytics i Google Website Optimizer
 • Facebook i Twitter Marekting
 • Marketing w wyszukiwarkach internetowych

Jak pisze organizator “Ze szkolenia najbardziej skorzystają osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę, o, sposobach monitorowania ruchu internetowego w Google Analytics, podnoszeniu współczynnika konwersji dzięki Google Website Optimizer, wykorzystaniu sieci społecznościowych w marketingu internetowym, marketingu w wyszukiwarkach internetowych, metodach i narzędziach pozycjonowania stron oraz dobrych praktykach przy prowadzeniu kampanii Google AdWords.

Ciebie jako czytelnika mojego bloga najprawdopodobniej najbardziej zainteresuje szkolenie z:

Szczególnie szkolenie dla zaawansowanych wydaje się być ciekawym. Szkoda tylko, że jest ono w pakiecie za blisko 1000 zł netto i nie rozdzielono go na 2 części, aby móc zapłacić tylko za to dla zaawansowanych. W zeszłym roku vipy z pio za 1250 zł zaoferowały całodniowe szkolenie tylko i wyłącznie z zaawansowanych technik seo.

To co jest fajne to możliwość zakupu wybranego przez siebie szkolenia. Na stronie rejestracyjej http://www.silesiasem.pl/szkolenia-2011/rejestracja możesz wybrać interesujące Cię szkolenie i tylko za nie zapłacić. Cały pakiet szkoleniowy kosztuje ponad 3 tyś zł netto i o dziwo wszystkich szkoleń nie pozwala na uzyskanie zniżki.

Harmonogram szkoleń SilesiaSem jest dostępny na stronie http://www.silesiasem.pl/szkolenia-2011/program.

Aha do 31 sierpnia jest niewielka zniżka na szkolenie!

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
Silesia SEM Szkolenia 2011 będzie zaawansowane SEO!, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

10 komentarzy

napisz komentarz
 • Te szkolenia to dobra sprawa, choć kosztowna. Raczej się nie wybiorę, ale pewnie niedługo potem kolejna część konferencji z cyklu SilesiaSEM na którym się pojawię 😉

 • Fajnie, że ktoś organizuje takie szkolenia i co więcej pomyślał o pozycjonowaniu dla zaawansowanych również. Podstawowej wiedzy SEO już nam wystarczy. Może nie każdego będzie na to stać, no ale przecież wiedza jest bezcenna 🙂

 • Sam zastanawiam się nad Google Analytics i Google Website Optimizer. Zniżki nie są aż tak wielkie, więc pewnie się we wrześniu dopiero zdecyduję. A co do pozycjonowanie to poczekam może ViPy z PiO zrobią kolejne szkolenie;)

 • Hmm 8 godzinna dawka wiedzy o pozycjonowaniu na pewno by nie zaszkodziła. Postaram się wybrać, jeżeli czas i portfel pozwoli.

 • Na Silesia SEM byłem już 4 razy. Myślę że i teraz się skuszę, tym razem na płatne szkolenia. Czy można opłacić wejście na szkolenia w dniu wydarzenia?

 • Dzięki za dystrybucję informacji. Co do zniżek to, one są, pod formularzem rejestracyjnym, masz dokładną informację o tym. Zawsze będziemy premiować osoby, które będą chciały skorzystać z większej liczby szkoleń lub więcej osób z tej samej firmy. Opłata w dniu wydarzenia nie jest możliwa do akceptacji, chyba że to będzie potwierdzenie opłaty bądź przelewu.

  VIPy z PiO – zapytaj osoby, które były co myślą o tamtym szkoleniu – (nie)dowiesz się ciekawych rzeczy.

  • Sam nie byłem więc ciężko mi powiedzieć, jednak wydaje mi się, że Zgred i ITManagment to jedne z nielicznych osób szkolących bardziej zaawansowanych użytkowników w seo.

 • Przydało by mi się wziąć udział w tym szkoleniu, zobaczmy jak się sprawy ułożą. Z pewnością szkolenie z pozycjonowania dla zaawansowanych to nie lada gratka.

 • Dzięki za info ! Postaram się wybrać na takie szkolenie, jeżeli czas i portfel pozwoli. SEO dla zaawansowanych ? brzmi bardzo interesująco.

 • Pod koniec września rusza kolejne szkolenie z http://www.silesiasem.pl/szkolenia
  Mimo że są to szkolenia płatne to mogę je szczerze polecić (byłem rok temu). Kwestia merytoryczna nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, ponadto na szkoleniu w którym uczestniczyłem panowała wyjątkowo otwarta atmosfera. W tym roku też się wybieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.