[metaslider id=11287] Wreszcie długo oczekiwany miś Panda trafił do Polski! | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Wreszcie długo oczekiwany miś Panda trafił do Polski!

Rzadko kiedy piszę o newsach i raczej skupiam sie na poradach, jednak przy tak znaczącej zmianie Google musiałem o tym napisać. Jak oficjalnie Google napisało na swoim blogu algorytm dbający o jakość serpów zwany Pandą jest dostępny także w Polsce “Algorytm dobrych jakościowo witryn wdrażany w wielu językach”. O informacji wspomniał też Guglarz (polski pracownik Google) na forum dla webmasterów.

Panda straszy na całym świecie od początku roku. Krąży wokół niej wiele legend i opowieści :), a wielu pozycjonerów moim zdaniem przesadnie ekscytuje się tym tematem. O pandzie i jej historii, która cały czas się nie kończy (jest już wersja 2.4) pisałem kilka tygodni temu we wpisie “Czy Panda już jest w Polsce? Krótka historia”.

W kilku słowach: Panda to mechanizm wyszukiwarki Google, który ma dbać o jakość wyników wyszukiwania usuwając z indeksu mniej wartościowe strony. Strach padł na pozycjonerów, którzy obawiają się o usunięcie z indeksu ich zapleczówek. Jak to będzie rzeczywiście okaże się. Zapraszam na forum pio gdzie toczy się rozmowa o pandzie.

Czy Panda ruszyła Twoje strony?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (5 votes cast)
Wreszcie długo oczekiwany miś Panda trafił do Polski!, 3.2 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

20 komentarzy

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.