[huge_it_slider id='1']

Dodaj wpis do mojego mocnego katalogu dopóki jest Darmowy!

Wielokrotnie na blogu pisałem o sile mocnych katalogów. Kilka ostatnich dni spędziłem właśnie przy konfiguracji takiego katalogu. Katalog nazwałem ambitnie Mocny Katalog Stron
Na skrypt katalogu wybrałem odpłatny SeoKatalog o czym być może kiedyś więcej napiszę.
Jako, że standardowy szablon seo katalogu nie rzuca grafiką na kolana postanowiłem wykonać indywidualną szatę graficzną własnymi siłami (takie zboczenie zawodowe grafika) i wczoraj o 1 w nocy skończyłem. Katalog może jeszcze zawierać drobne chochliki graficzne, które będę na bieżąco uzupełniał.

Katalog na razie jest darmowy więc proponuję czym prędzej dodawać do niego wpisy.

Katalog jest świeży więc jego moc nie jest duża, jednak zgodnie z jego nazwą 🙂 będę się starał, aby jak najszybciej zyskał na mocy. Katalog jest moderowany więc nie dodaję do niego wpisów śmieciowych, powielanych. Zależy mi na jego bardzo wysokiej jakości. Będę się starał, aby katalog zawierał jak największą liczbę zaindeksowanych podstron i był rzeczywiście wartościowy dla internautów.

Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu. Aha katalog katalog stron stron czeka na Twój wpis 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (6 votes cast)
Dodaj wpis do mojego mocnego katalogu dopóki jest Darmowy!, 4.7 out of 5 based on 6 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

42 komentarze

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.