Moj nowy seokatalog SilnyKatalogStron.pl

W moim pierwszym założeniu www.mocnykatalogstron.pl miał być płatny gdy zostanie dodanych 1000 wpisów i tak też się stało. Po świętach zdecydowałem się na wprowadzenie minimalnej opłaty w wysokości 0,50 gr, aby oszczędzić sobie czasu na darmowe zarządzanie katalogiem bo jest to dość praco chłonne.
Liczę się z tym, że nowych wpisów będzie nie wiele ze względu na to, że katalog jest młody i jeszcze słabo podlinkowany, ale z miesiąca na miesiąc jego wartość będzie rosła.

W przerwie świąteczno noworocznej skorzystałem z promocji na zakup 10 licencji na seokatalog i tak 31 grudnia zasiadłem z rana i postawiłem kolejny seo katalog pod adresem www.silnykatalogstron.pl.

katalog stron

Oczywiście pokusiłem się o nietuzinkowy wygląd 🙂 co niestety wyszło trochę bokiem, ale wsparcie ze strony forumowiczów PIO było więc wygląda już poprawnie.

Tak jak poprzedni katalog ten też na początku będzie darmowy maksymalnie do 1000 wpisów, ale może wprowadzę płatności wcześniej. Co ważne! Działa multikod czyli jeden kod działa do obu katalogów i będzie działał we wszystkich kolejnych jakie będę stawiał. Katalog jest moderowany, opis musi być co najmniej synonimizowany. Stawiam na solidną jakość katalogu.

— 13 lutego 2012 — od dziś katalog staje się płatny

Jeśli masz jakieś sugestie co do tego katalogu czy też pomysł na grafikę do kolejnego pisz w komentarzu!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Moj nowy seokatalog SilnyKatalogStron.pl, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

19 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.